Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az élet összesodor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az élet összesodorja azokat akik összeillenek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe akivel félek hogy soha többet nem találkozok.

2019. ápr. 17. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
miért olyan reménytelen? hol láttad?
2019. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ökölszabály: ha fontos neked, akkor keresed vele a kontaktot. Ha csak a kifogásokat keresed, akkor nem is érdekel igazán, inkább csak lebeszélni próbálod magad az adott illetőről, mondván "úgysem működhetne", "biztos nem lenne rám kíváncsi", meg "amúgy is 2 cm-rel hosszabb a haja, mint ahogy az nekem tetszene" stb.


Szóval, ha annyira fontos, akkor akármilyen idióta, átlátszó indokkal is, de vedd fel vele a kapcsolatot valamilyen formában, aztán ha tényleg működőképes a dolog, akkor csak nyertél vele, ha meg nem, akkor meg ugyanott vagy mint most, vagyis nem vesztettél semmit.

2019. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Az élet? Nos igen hiszen láttad, bele szerettél! Innentől csak rajtad ál!


És igen ez a legrosszabb mert nem kapsz elutasítást! A fantáziád folyton azon ügyköd hogy hogyan miként mikor stb ez ahoz fog vezetni hogy az adott illetőt szinte tökéletesnek fogod látni (még ha tudod hogy van sok hibája akkor is ugy véled számodra ő a tökéletes) és a vágyakozás amire nem érkezik se pozitiv se negativ válasz csak fokozódni fog és már nem az adott illetőbe leszel szerelmes hanem a saját fantáziádba! (Ezt tapasztaltam/tapasztalom...)


Mondhatni egy cipőben járunk....


Igaz én mostanában nagyon elkezdtem hajtani hogy elcsabitsam mivel akarom és teszek is érte


És nem nem tudom hogy mennyire illenénk ossze de felfedeztem külsőségeket amikben nagyon hasonlítunk (1-2 mélyebb dolgot is...) de majd kiderül, annyit tudok tenni hogy bele adok mindent! És a legjobbat remélem!


Azt tudom tanácsolni ha ugy gondolod hogy ő az igazi akkor adj vele mindent sőt többet is mert semmi sincs ingyen főleg a boldog élet!

2019. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
#13, ezt nagyon adom!
2019. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Az élet összesodorhat vele, de nektek kell tenni azért, hogy legyen is belőle valami. Ez mindenre igaz az életben, a lehetőségeket megadhatja neked, de ha nem élsz vele, akkor cseszheted.
2019. ápr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
Szeretném azt hinni, hogy ennek van valóságalapja, jó lenne. Csak ha valóban összejön egy ilyen, akkor nagyon kell figyelnünk, hogy ne rontsuk el.
2019. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

Igen, összesodorja. De honnan tudod, hogy akibe beleszerettél tényleg a te embered? Örökös körforgás.


Akinek fontos vagy, keresni fog.

2019. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meglehet, de ez nem föltétlenül pozitív.


Szerettem bele olyan emberbe is, akit utólag megbántam, eleinte vonzottak a negatív tulajdonságai is, aztán kiábrándultam belőle, hiába tűnt úgy, hogy "összeillünk", valahogy mégsem volt jó a kapcsolat.


Amiről te írsz, azt úgy is szokták mondani, hogy "zsák a foltját megtalálja", bár ezt negatív értelemben is szokták használni.

Pl. egy domináló-szubmisszív páros is összeillő lehet, mégsem lesznek föltétlenül boldogok együtt.


Amúgy miért várod ölbe tett kézzel, hogy az élet "besodorja" neked a szerelmet, miért nem teszel érte inkább puszta várakozás helyett?

2019. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!