Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom elviselni a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a páromat?

Figyelt kérdés

Túlságosan hasonló a személyiségünk és gondolkodásunk. Gyűlölöm azokat a tulajdonságait, amik visszaköszönnek a viselkedésében és egyeznek az én negatív tulajdonságaimmal. Kezdetben ez nagyon imponált és örültem az egyezéseknek. Azt gondoltam, legalább nem fogunk állandóan veszekedni. De pont ezek miatt van állandóan vita.

Mit lehet tenni ilyen esetben?


2019. ápr. 18. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Te a saját rossz tulajdonságaidat gyűlölöd. Győzd le őket, akkor nem lesz mit utálni.
2019. ápr. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hiába küzdöm le, ha a páromban megmarad.
2019. ápr. 18. 02:50
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

:DDDD AHAhaha.


Bocs, de ez nagyon jó. Magyarul látod, milyen vagy te magad másokkal. Az élet néha csodálatosan ironikus! :)

2019. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyunk, csak mi a kezdetek óta veszekszunk. :D

Én várom, hogy elmuljon, hogy majd osszerazodunk. Mennyi ideje vagytok együtt?

2019. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eleinte totál összhang volt köztünk. Egyre járt az agyunk. Ez azóta is így van. De ha elköveti azt a hibát, amit én már megtanultam, nagyon bosszant, mivel eszembe jut, hogy bakker én is tökre így reagáltam volna. Vagy valami ilyesmi. Egyébként lassan 2 éve vagyunk együtt.
2019. ápr. 18. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat addig működik jól, amíg mindkét fél kap valamit belőle, tud belőle tanulni. Ha valamelyik fél gyorsabb ütemben fejlődik, egy idő után a lemaradt fél neki kevés lesz, ez normális. Nincs semmi, amiben felnézhetsz rá? Nem szoktatok beszélgetni, elmondani neki a felismeréseidet, hogy ő is tanulhasson belőle, hozzáadhassa a saját véleményét, tapasztalatait?
2019. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Próbálom elmondani neki az én tapasztalataimat, de egy idő után fárasztó, hogy tanítgatni kell. És a saját hibáimból kell újra tanulnom, csak éppen most ő követi el őket.

Sok dolog miatt felnézek rá, mert nekem is van mit tanulnom tőle. Csak rossz újra és újra szembesülni olyan dolgokkal, amiken én már túl vagyok.

2019. ápr. 18. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy segítene neki, hogy t elmondod ezt neki is: hogy te is ilyen voltál, ebben is passzoltok, de te már megtanultad ezt kezelni, ellenben idegesítő, hogy nála még kijönnek. Mivel te is fejlődtél, szeretnéd, ha ő is megtanulná kezelni ezeket.


értem ez alatt, ha látja, hogy te mennyit fejlődtél ezen a téren-holott te is ilyen voltál-, az egyrészt ráébreszti, mist is csinál másrészt motiválod ezáltal a változásra. Lehet ezt együttműködően is mondani a másiknak, hidd el.

2019. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!