Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már kezdek kimerülni már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezdek kimerülni már nem birom elviselni az egészet, de a páromat szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem lakunk egyutt de mindennap egyutt alszunk vagy nálunk vagy naluk.. A probléma az hogy ha már bele gondolok hogy megint náluk alszunk stresszes leszek és ideges fáj a gyomrom minden bajom van.. Nem bírom valamiert elviselni az anyját pedig normális próbál lenni de ha már a hangját meg hallom idegbeteg leszek nem birok már jo pofizni neki.. pluszbs még a testvére is ott van ő meg kétszinű az ember szemébe mást mond másnak mást... De a páromat szeretem és nem akarom elhagyni de ő is tudja mi a bajom ès probal ellenne tenni de még kell pénz hogy osszekoltozunk es addig ki kell igy huznunk mit tegyek hogy kibirjam?

2016. aug. 25. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha náluk vagy, ne az anyjával meg a tesójával foglalkozz, hanem a pároddal.

Egyelőre az van, hogy olyan problémát gerjesztesz, ami nem is létezik. TE is írod, hogy az anyja nem ad okot arra, hogy ne kedveld. Ha nem stresszelnéd magad előre feleslegesen, sokkal jobban járnál.

2016. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
1es, most a kérdező a homlokára csap és emúlik minden baja, hirtelen imádni fogja az egész családot, ez jó ötlet! (Y) Látod kérdező, így kell ezt, így kéne a depressziós embereknek is, mindjárt jobban lennének! -.-
2016. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valsmelyikotok nagyszuleihez koltozzetek oda. Barathoz vagy mas rokonhoz.

N

2016. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Én is így voltam, de a párom nem próbált ellene tenni. Viszont, a mostani párom igen, és próbál nekem segíteni, hogy könnyebb legyen. Mi már megtaláltuk a módját a boldogabb élet felé. Addig sajnos tűrni kell, mert szeretjük egymást. A másik, hogy mi van, ha véletlen összeházasodtok? Akkor is a fújás megy majd? Próbáld kicsit kezelni a helyzetet. Én is lerázom a kétszínű családtagokat, sokszor én is meg mondom a véleményem. Nem kell mindent hagyni. Csak tudd, hogy milyen csomagolásba teszed a mondanivalód.


Mennyi idősek vagytok?

2016. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha vagy itt, vagy ott - és abból az egyik ilyen rossz, akkor mi a kérdés?

Maradjatok mindig nálatok.

2016. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fru_ ***** válasza:

Mennyi idő még az összeköltözés?

ha nem túl sok, akkor nyugi... ha hosszú még, akkor próbáld megérteni miért leszel "idegbeteg" az anyja hangjától?

2016. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!