Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyenkor? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Szóval legyen mondjuk Anna, Béla meg én.


Annának elmondtam, hogy beleszerettem Bélába. Viszont B. elhívta randizni A.-t, és A.-nak sem közömbös B., de (más okok miatt) A. nem szeretne kapcsolatot vele.

Anna és én barátnök vagyunk. Látom, hogy müködne köztük a dolog ha A.-bele menne. Viszont nekem is nagyon tetszik B.


Nem akarok senkit megbántani, de ez így kissé kínos (talán nem is kissé.) és büntudatom is van, hogy pont neki kellett elmondanom. :(


Elöre is köszi a válaszokat.

Ja, azt kifelejtettem, hogy 30év körüliek vagyunk mindannyian.



2019. ápr. 20. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért van bűntudatod?

Anna meg miért ment el randizni avval, akiről tudja, hogy neked is tetszik, amikor azt is tudja, hogy nem akar tőle semmit?

Anna egy gyökér.

(de ha elmondja Bélának, hogy tetszik neked, és összehoz vele, akkor mégsem, és jó barátnő)

2019. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elhívnám Bélát randizni.:)
2019. ápr. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Amikor Anna elment Bélával randizni, még nem tudta, hogy nekem tetszik.

2019. ápr. 20. 01:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Èn sem igazán tudom, miért van büntudatom, de valahogy azt érzem.
2019. ápr. 20. 02:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. Ilyen helyzet volt az utolsó, hogy én komolynak tudtam gondolni egy barátságot.

És egyiküknek sem volt gond, hogy velem mi a helyzet. Még hívtak is le bulizni, hadd bámuljam hogyan smárolnak meg ölelkeznek. Betegek... pedig tudták, hogy szerelmes vagyok.


És tényleg tutál fel nem tűnt nekik, hogy nekem ez rossz lenne. Egyszerűen nem értették, hogy én hogyhogy már nem vagyok bulizós. Kössz... 😃

Szar amikor a szerelmed nem veled akar lenni, meg a legjobb barátodat is elveszted. 😕


Azóta megtanultam egyedül boldogulni, lett párom. Nagyon jól megvagyok a saját hobbijaimmal, meg vele.

2019. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!