Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Biztos házasság szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos házasság szerelem nélkül, vagy bizonytalanság vággyal, szerelemmel?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 1 hónapon belül egybekelünk, és eddig azt is gondoltam, hogy ez a jó döntés, én mellette akarok megöregedni. A tenyerén hordoz, lesi minden kívánságomat, és nála kedvesebb, udvariasabb, nyugodtabb embert nem tudnék kívánni. Nem egy papucs, mert férfias, jól néz ki, de tipikusan olyan, akinek mindig jó a kedve, nem ideges, nem kiabál, mert pl. nem vasaltam ki a kedvenc ingét. Anyagilag is rendben van, most tavasszal kaptam tőle új autót, a kapcsolatunk elején felhozta már a közös kasszát, stb.

De most, hogy pakolok a lánybúcsúmra (a héten utazunk el a barátnőimmel), kezdem úgy érezni, hogy mégsem ő az, akit akarok... Vagyis inkább elkeseredett vagyok, hogyha hazajövünk, utána már szinte itt lesz az esküvő, és nem lesz mit várjak. Úgy érzem, mindenki lelkesebb az esküvő miatt, mikor kérdeznek róla, szinte már hányingerem van. Csak közben tudom, hogy nála jobb embert sehol nem találnék, aki ennyire szeret, rajong értem.


De felbukkant az exem, és hiába tagadom, tudom, hogy hiányzik az a vágy, amit mellette éreztem. Viszont ő tipikusan az a hangulatember, aki szerint rendben van, ha akár 5-6 napig nem jelentkezik, vagy képes mindenért engem okolni. Amíg vele voltam, kész hullámvasút volt az életem. Vagy nagyon lent voltam, és depressziós voltam, sírtam, vagy pedig teljesen boldogok voltunk, rózsaszín ködben és tervezgettük a közös jövőt... Rá két hétre meg meg kellett kérdeznem, hogy együtt vagyunk-e egyáltalán, mert napokig nem is írt. Szóval nem tudom, bizonytalan vagyok.


Hogyan juthatnék döntésre? Félek az esküvő lemondásától is, nem akarom, hogy az egész baráti körünk, családunk arról beszéljen, hogy megfutamodtam, vagy hogy csak játék volt nekem ez az egész.


2019. ápr. 22. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a volegenyed mindenkepp jobban jarna nelkuled.
2019. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj az ilyen "vőlegény védő" kommenteket hanyagoljuk, ha kérhetem. Ő úgysem fogja olvasni a válaszokat, inkább az én helyzetemmel kapcsolatban szeretnék segítséget.
2019. ápr. 22. 16:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen bepánikoltál az esküvő előtt. Ez teljesen természetes. Ha megfutamodsz meg fogod bánni.

Hasonló szituációban én is voltam kétszer, azt a döntést bántam meg, mikor elmenekültem.

2019. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Neked kell tudnod, hogy mi kell neked? Stabil, élhetö kapcsolat vagy "három hétig lesz-rlak, három nap meg lenyallak.
2019. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy boldog a vőlegényed mellett, akkor nem kéne belevágni az esküvőbe szerintem. Beszéld meg vele a problémáidat.
2019. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Nehéz helyzet az biztos. Maradj a vőlegényeddel, az a biztos, aztán jönnek a gyerekek, az lefoglal, aztán majd ki tudja mi lesz, másképp gondolod idővel és úgy érzed jól döntöttél.
2019. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Őszinténn gondold végig ezeket a kérdéseket és válaszolj:

1. Szereted a vőlegényed?

2. Alapjáraton boldognak érzed magad mellette?

3. El tudod-e képzelni az életed vele?

2019. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%

Házasodj össze a vőlegényeddel, és járj össze mellette más pasikkal. Vagy nyitott kapcsolatban (neked kell tudnod, hogy van-e értelme ezt felvetni), vagy a háta mögött.


És akkor a kényelem meglesz a vőlegényeddel, az izgalom meg a szeretőkkel.


Na már nem azért, mert ez jó és szép dolog lenne, hanem egyszerűen az emberek látod így csinálják.

2019. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a szerelembe tenném magam. Semmi sem lehet akkora erő az élet nehézségeivel szemben.

A vőlegényed sajnos elég langyos-víznek tűnik. Aki ugrál a nőnek, azért egy idő után már nem lehet rajongani sajnos.

2019. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Gusztustalan vagy. Remélem olvassa és magatokra ismer.
2019. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!