Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hihetek a szerelmemnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek a szerelmemnek vagy csak magamat csapom be?

Figyelt kérdés

Elég nagydarab lány vagyok, világéletemben az is voltam. Nem azért írok most ide, hogy emiatt megjegyzéseket kapjak. Szóval, egy hónapja eljegyzett a párom, a negyedik évfordulónk napján. Nagyon boldoguk voltunk, ünnepeltük. Aztán viszont jött a feketeleves. Mindenki, akinek elújságoltam, csak rosszat tudott mondani. Azzal jöttek, hogy csak azért vesz el, mert hirtelen nem talált csinosabbat. Van aki szerint ne legyek hülye, csak a családom pénze kell neki (a szüleim nem keresnek túl jól, plusz hárman vagyunk testvérek, nem sok marad, én csak kezdő vagyok, én se keresek sokat). Volt aki azt mondta, hogy biztosan zsarolom valamivel, mert ilyen jó pasi nem lenne mellettem önszántából. :( Ez borzasztóan rosszul esik nekem, és váratlanul is ért, mert korábban sose mondtak ilyeneket. A párom azt mondja hogy ne foglalkozzak velük, azért vesz el, mert nagyon szeret és velem képzeli el a jövőjét. Szeretnék ebben hinni, de más szemével nézve tényleg érthetetlen lehet. Én csak azt tudom biztosan, hogy még senki sem nézett úgy rám, ahogyan ő, és tudom, hogy vonzónak tart, évek óta "bizonyítja" is, ha értitek mire gondolok. Tanácstalan vagyok. Szörnyű azt hallani, hogy ők csak meg akarnak védeni, mert ismerik az ilyen fiúk észjárását és nem akarják, hogy összetörje a szívem. Össze vagyok zavarodva. :(

25N



2018. szept. 19. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan hagyod az ilyen senkik akik ezeket mondják elbizonytalanítsanak ennyi idő után is?

Miért olyan hihetetlen hogy tényleg tetszel neki?

Attól hogy valaki egy jóképű, sármos férfi , nem azt jelenti hogy ő neki minimum Mrs Univerzum kinézetű nő kell

Számára te gyönyörű vagy, tetszel neki és úgy szeret ahogy van

Főleg hogy már 4 éve együtt vagytok és most már jegyben jártok és még mindig eltudnak az ilyen rosszindulatú emberek bizonytalanítani?

NE foglalkozz azokkal akik ezeket mondták, az számít amit a párod mond és tesz

Ha látod rajta hogy tényleg szeret, akkor sz*rd le mások véleményét!

2018. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan jobban adsz rosszindulatú gyökerek károgására, mint a párod szeretetére? Emiatt elgondolkoznék mondjuk, hogy tényleg kell-e a házasság, ha nem bízok benne..
2018. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

*A párom azt mondja hogy ne foglalkozzak velük, azért vesz el, mert nagyon szeret és velem képzeli el a jövőjét.


Ez a lényeg, a többi beszólás kuka.

2018. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, muszáj kijavítanom pár hibát :

Komolyan hagyod hogy*

Miss Univerzum*

Úgy szeret ahogy vagy*

#1 voltam

2018. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Na őket biztosan nem hívnám meg az esküvőnkre.

Irigy . Rosszindulatú emberek.

4 évig nem bizonyított eleget párod ?

Bízz mar kicsit jobban magadban.

Sok Boldogságot nektek :)

2018. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerem, nem tudom mit szokott mondani, hogyan szokott mások előtt megnyilvánulni, de ..

Pénzed, pénzetek neked/csaladnak nincs, legalábbis nem jelentős vagyon. Vagyis kihasználni nem tud. Ha erre menne akkor nem Te lennél a kiszemelt, vannak sokkal gazdagabb szerelemre vágyó nők. Évek óta bizonyítja, hogy szeret. És mindenképp önszántából van veled hisz senki sem kényszeríti. Ráadásul már 4 éve. Ugyan mit ért el ezalatt a 4 év alatt a kihasználás terén, hogy ilyen sokáig megjátsza magát? Mert ha semmit akkor remélem nem komoly a kérdésed.

Van egy pasi aki szeret, ezt bizonyitja is 4 éve, most el akar venni és Te másokra hallgatsz? Sok irigy, buta emberrel vagy körülvéve ezek szerint. Ez abból is látszik amilyen tapintatlan bunkók amikor szemedbe mondják, hogy "ilyen növel" biztos nem lenne egy ilyen pasi..

Külömben nem vagyunk egyformák. Ő olyat találhatott benned amit ő nagyon értékel.

Szerintem jobban válogasd meg a barátaidat meg azokat akikkel tartod a kapcsolatot mert ezek nem barátok hanem kígyók.


Ha minden úgy van ahogy írtad akkor ez az igazság.

2018. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Magammal kapcsolatban mindig is bizonytalan voltam, nem éreztem magam annyira értékesnek sosem. A páromban bízok, inkább magamban nem, emiatt lehet hogy könnyebben adok igazat azoknak, akik úgy gondolják hogy ő túl jó nekem. Próbálok ezen változtatni. Köszönöm mindenkinek! :)
2018. szept. 19. 12:45
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van a parodnak.

Ezek az emberek irigyek, rosszindulatuak. Eppen eleg csapas ez nekik, ne foglalkozz veluk.

2018. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Jobban meg kéne válogatni a barátaidat ennyi az egész.
2018. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan sajnálom, hogy ilyen rosszindulatú emberek vesznek körbe :/

Szerintem hihetsz a párodnak, neked mit súg az ösztönöd?

Szerintem az is azt, hogy a párod azért vesz el, mert szeret.


Lehet meg kéne ávlogatnod, kik lesznek a barátaid ezentúl.

Aki nem képes veletek örülni, az nem kell az életedbe. Szerintem.


29n

2018. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!