Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ha egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ha egyszerűen képtelen vagyok őt elfelejteni?

Figyelt kérdés

5 éve. Pontosan 5 évvel ezelőtt láttam meg előszőr. Még ma is pontosan feltudom eleveníteni minden egyes pillanatát. Még azt is, hogy milyen édes illat vette körül. farmert viselt egy virág mintás nyári blúzzal. Amikor belépett a terembe körülnézett gyönyörű kék szemével és köszönt, nem hittem ,hogy egy hang ilyen dolgokat képes indítani bennem. A legelső padban ült, én leghátul , nem is beszéltünk semmit az első évben. Úgy tűnt nem érdeklem, sokszor rákerestem akkoriban a facebookon de egy kettő képnél nem volt több kint róla. Az volt a profilján megjelölve, hogy egyedülálló, ennek gyorsan meg is örültem és úgy döntöttem, hogy megváltozok és következő évben az enyém lesz ő. Sikerült leadnom a felesleges kilókat de a következő évben sem lett semmi változás, kivéve az, hogy ő is változott levágatta a haját. Világéletemben a hosszú hajú lányokat szerettem de amikor megláttam őt, szinte csak rövid hajú lányokat néztem meg. Egy két szót már beszéltünk de úgy éreztem ő nem kíván velem beszélgetni. mindig olyan furcsa volt. Csendes volt… nem sok emberrel beszélgetett az osztályban és engem még ez is teljesen beindított, olyan elérhetetlen hatást keltett akit minden kép meg akartam magamnak szerezni. A mosolyát komolyan be kellene tiltani, életemben nem láttam még egy olyan lányt akinek ennyire gyönyörű volna a mosolya. Menthetetlenül beleszerettem. Minden nap láttam, olyan közel volt hozzám még is annyira messze. Azt gondoltam egy időben, hogy biztosan van barátja ezért nem keresi a fiúk társaságát mert elképzelhetetlennek tűnt az, hogy nincs barátja. Gyáva voltam, hogy nem álltam elé és mondtam meg neki mit akarok tőle, akkor kellett volna elé állni és elmondanom neki.

Aztán lett egy új osztálytársnőnk aki nagyon a k... jelzőt viselte. Amiatt is jött át hozzánk. Már az első nap nagyon rám akazkodott. Nem mondanám, hogy bármilyen érzést is keltett bennem de ott voltam 17 évesen és még nem volt barátnőm, szerintem nem is kell mondanom, hogy kit akartam magam mellé de ő látszólag nem érdeklődött utánam és így hát elkezdtem járni ezzel a lánnyal. Jó volt valakihez hozzá bújni ezt nem tagadom de minden nap látni őt miközben én valaki mással voltam, komolyan bűntudatom lett emiatt. Én vele akartam lenni. Amikor bent volt a teremben ő is akkor csókolóztam a barátnőmmel , mert azt akartam, hogy lássa, minden rezdülését figyeltem de semmi érdeklődést sem mutatott. Ekkor megnéztem megint a facebookon…azt írta egyedülálló, aztán megnéztem instagrammon a képeit és mindegyiken mosolygott és elképesztően gyönyörű volt. Nem értettem ezt a lányt, semmit sem tudtam róla de mindent akartam volna tudni. Aztán eljött az utolsó év, amikor is észrevettem néha, hogy néz. Mindig gyorsan elkapta a tekintetét de láttam, hogy nézett olyan kifürkészhetetlen szemekkel amit nem is tudtam hová tenni.

Eljött a szalagavató táncpróbája és egy csoportba kerültünk. És hát ki volt a párja …… az egyik barátom. Megkérdeztem ,hogy hogy ő a párja erre azt felete, hogy egyik nap rá írt és megkérdezte tőle, mert még neki nem volt párja. Ha nekem nem lett volna párom talán az én párom lehetett volna. Minden próba után kérdezgettem a barátomat, hogy milyen vele táncolni. Mondta, hogy nem beszélnek túl sokat. Néha láttam őket nevetni akkor úgy éreztem meg kell ölnöm a barátomat. Ha vele képes nevetni és beszélgetni akkor velem mért nem volt képes soha. Láttam táncpróbán, hogy egyre inkább néz engem de nem tudtam, hogy mi az üzenete ennek a nézésnek. Így hát én is néztem.

De megint nem lett semmi és elérkeztünk a jelenhez. Már nincs barátnőm de őt még mindig ugyan úgy akarom mint amikor előszőr megpillantottam. Kiderült, hogy egy egyetemre megyünk de nem tudom, hogy lesz valami köztünk vagy megmarad egy talán lehetett volna valami.

Egyszerűen képtelen vagyok őt elfelejteni, próbálkoztam már párszor vele de sosem jött össze, túlságosan is mély benyomást tett bennem. Azt akarom, hogy eljöjjön velem randizni és megakarom ismerni és szeretném ha őt hívhatnám a barátnőmnek. Basszus ha ő lenne a barátnőm, komolyan meg is borzongok. Őt akartam mindig és őt is fogom mindig.



2019. ápr. 25. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nagyon szép volt... bele is borzongtam. Kár, h mindezt egy töketlen írja....
2019. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Növesztenél végre tököt barátocskám?


Ohh bár látnám az arcodat, mikor erről a nőről is kiderül, hogy ugyanolyan büdöset sz.arik, mint a kancsal-sánta Erzsike.

2019. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Mi? Mi van? Itt most ki a csaj, ki a srác?

Idióták! Ha annyira akarnátok egymást, már rég dugtatok volna és nem itt picsognál.

2019. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene elfelejteni? Vagy mi van? Jesszus, jò lenne ha nem a fejedben élnél így éveken keresztül, hanem bepróbálkoznál úgy közvetlenül, hogy lám mi sülhet ki belōle, ha meg szembesülsz azzal, hogy reménytelen, akkor elfogadod a szitut és tovább lépsz, ellenkezō esetben összejösztök. Lehet irigykedni azokra, akik bátrabbak és nem töketlenkednek azzal évekig, hogy megmerjenek szólítani egy lányt, bevállalva a kockázatot, hogy talán van esélyük, talán nincs, aztán meg rögtön eldōl.

Neked közben meg kényelmesebb homokba dugni a fejed és ábrándozni arról, hogy mi lehetne, mi lehetett volna, aztán egy álomképet szōni, ami talán köszönō viszonyban sincs a valósággal.

2019. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőkkel!


Sajnos én is elkövettem ezeket a hibákat gimnáziumban, sőt utána sem tanultam belőle igazán. Jobb volt valahogy ábrándozni, mint tenni valamit. (Töketlenség és önvédelem a csalódástól) Aztán megtettem kb. 2 év után és beszéltem vele. Kosár lett és akkor véget ért ez az időszak. Megkönnyebbültem, hogy tettem valamit.


Később volt még ilyen. Olyan is volt, amikor egyből léptem, olyan is, hogy halogattam. Sok jó vége így sem, és úgy sem lett. Vagy nem jött be igazán a csaj, vagy kosár lett.


Lényeg, ami lényeg, nem kell levonni egy-két sikertelenségből nagyon konzekvenciát. Az a baj, hogy sok férfi azt hiszi, én is azt hittem, hogy ha nem jövök be egy csajnak, akkor biztos ronda vagyok. Ezer oka lehet, hogy elutasítanak.


Az, hogy te itt nem lépsz semmit, szintén csak magadat kínzod és más lehetőségektől vonod meg magad. Szedd össze magad és minél hamarabb írj rá és kész! Lesz, ami lesz! Vagy beszélj vele az még jobb!


Akkor most egy osztályba jártok? Vagy hogy van ez?


Tényleg iszonytos töketlenség, amit művelsz! Szóval szedd össze magad! :)

2019. ápr. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még azt leírnám, hogy 3X kellett hozzá, de azért mostanra megtanultam, hogy ha valaki megtetszik, akkor rögtön lépni kell. Egyrészt ez a férfiak dolga, így megkíméljük magunkat a felesleges köröktől, másrészt hogy ne kezdjünk el idealizálni valakit és beleképzelni mindent, amit szeretnénk, de valótlan.
2019. ápr. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!