Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre lenne szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem, mit tennétek ebben a helyzetben? picit hosszú lesz.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, mostanában elég gyakran veszünk össze, és ha össze is veszünk, mindig én teperek, én kérek bocsánatot... ő sose látja be, hogy néha ő is hibás.

távkapcsolatban élünk, hétköznap itt van velem, de hétvégén mindig haza utazik a családjához.

Azt tudni kell mindent megcsinálok neki, úgy érzem, hogy néha már papucs is vagyok, bármit kér megteszem neki, volt, hogy egy éjszakás műszak után megkérte kísérjem ki a vonatállomáshoz, mondtam neki hogy lehet most nem fog menni, mivel elég kemény éjszakai műszak után voltam túl,és aludni szerettem volna, besértődött...

mi lett a vége? kimentem.

valentin napra is, leszerveztem egy meglepetés estét neki, wellness gyertyák rózsacsokor, nem vártam hogy tépje le rólam a ruhát, de szerettem volna nagyobb örömöt látni a szemében, rendeltem szív alakú pizzát is, másnap jött egy rossz viccel, látott egy másik szív alakú pizzát, ez jobban néz ki... utána na jól van, csak vicceltem... szerintem rossz poén volt.

én egy lelkis férfi vagyok.

Pénteken összevesztünk, robbantam, kivettem a kocsiból a bőröndjét,azt hittem, hogy viszi el, erre hozzám vágta, "ezt minek vettem ki, mondtam hogy nálad hagyom hétvégén, elmondtam 100szor" rosszul esett, én nem szoktam így beszélni vele, de akkor megfogtam magam beültem a kocsiba és otthagytam, nagyon ideges lettem, lehet nem kellett volna, utána pár óra elteltével bocsánatot is kértem tőle, de azóta nem nagyon keres, nem veszi fel a telefont, írtam neki, hogy szeretem lehet nem kellett volna így reagálnom, de egyszerűen minden apróságot megteszek érte, és akkor egy ilyen dolog miatt fennakad. mondtam neki mind a ketten hibásak vagyunk, de ő nem akarja belátni, folyton az igazát hajtogatja.

jó néha tényleg elfelejtek ilyen apróságokat, éjszaka dolgozok, 13-14 órákat, nem érti meg hogy írja le nekem mert elfogom felejteni.

és ő azzal jött, hogy ő is két napot volt dolgozni, és nagyon elfáradt.

este megkérte csináljam meg a szendvicsét másnapra dolgozni, megcsináltam közben kaptam a főnökömtől egy telefonhívást, jön oda hozzám " ezt nem akarod véletlenül a hűtőbe tenni ha már megcsináltad?" ez is mi?

tervezzük nyáron az összeköltözést, de így már nagyon elgondolkodom az egészen...

este is annyit írt, csináljak amit akarok, miattam bekerült a kórházba most örülök? utána nem vette fel a telefont, remélem nem kamuzta be...

azóta se veszi fel, nem tudom mit kéne csináljak?

nem akarok szakítani bár lehet az lenne a jó, tiszta ideg vagyok, nem aludtam egész éjszaka...

Nagyon szeretem, ragaszkodom hozzá, sok szép emlék...



2019. febr. 16. 10:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ide figyelj! Ez így nem kapcsolat. Hagyd a fenébe ezt a csajt, és keress egy valódi társat, mert Ő minden csak nem az... Nem tudom ezt magadtól, hogy nem veszed észre! Pszichoterápia esetleg segíthetne... Remélem kitisztul a fejed.
2019. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

És ilyen életet szeretnél élni, mint amiben részed van mellette?

Én inkább a nyugalmat, békét, és szeretettel teli otthont részesítem előnyben, nem a cseszkelődést, meg olyan lelki terrort, szemétkedést, hogy miattad kórházba kerültem, de nem veszem fel a telefont, nyugodtan dögölj meg az aggodalomtól!

2019. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tartja a mondás, hogy "Aki hülye, haljon meg". Erről a sztoriról ez jutott eszembe. Ha vagy ennyire analfabéta, hogy ragaszkodsz egy primitív, ostoba pcsához, akkor ne haragudj, de teljes mértékkel megérdemled! Csak az a szomorú, hogy leértékeled magad erre a szintre, és beéred ennyivel mint ez a hisztikirálynő...
2019. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Még te is bekerülhetsz miatta a kórházba, azt ugye tudod.

32/f

2019. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
letépted, szagold. Vagy ne.
2019. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, menekülj amíg lehet...
2019. febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

tegnap este óta nem ír, annyi volt az utolsó írása, hogy "csináljak amit akarok szia"

kérdeztem tőle még mit írjak? még mit vársz?

tényleg bocsánatot kértem, leírtam neki ami zavart, mondtam neki hívlak, erre ne hívjam fel kórházban van, ügyeleten, rosszul lett...

2019. febr. 16. 11:00
 8/26 A kérdező kommentje:
és, hogy ilyenkor bezzeg hívom, de mondtam neki, dolgoztam aznap, nekem is le kellett nyugodjak, igaz nem rögtön kértem bocsánatot, hanem eltelt pár óra, de akkor is...
2019. febr. 16. 11:01
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs kérdezô, minden rosszindulat nélkül mondom, de te egy óriási papucs vagy.

A barátnôd úgy beszél veled, mint egy pincsikutyával, te meg még farokcsóválva ugrasz is neki. Mindezek tetejében még te puncsolsz, mikor ô viselkedett bunkón.

Az elsô normális reakciód az volt, mikor otthagytad a bôröndjeivel. Ha a maradék méltóságodat meg akarod ôrizni, tiltsd le mindenhonnan ezt a hisztis pitsát, a nálad lévô cuccait dobozold be és postázd el neki.Még egy cetlit mellékelhetsz hozzá, "Azt kérted, csináljak, amit akarok. Megtettem." üzenettel.

2019. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csinálj amit akarsz. Leírod neki hogy szakítani szeretnél, mert te nem ilyen kapcsolatot szeretnél. Ha szeretne még élőben összefutni egyszer személyes beszélgetésre, arra nyitott vagy, ha meg nem, hát akkor ennyi volt.
2019. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!