Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha nagyon szerelmes vagy valakibe, folyton bántod mégis?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ilyen. Akit szeretek, azt nem bántom.
2019. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert szociopata vagy.
2019. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Az egoizmusod győz az érzéseid felett.
2019. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszekedés esetén érthetō, ha megbántják egymást a felek, így szokott lenni. Az már kérdéses, hogy ki kezdeményezte a veszekedést. Ha mondjuk te, akkor nem kell csodálkozni, hogy megbánt a párod, miközben zavarja, hogy veszekedsz vele. Ha ō, akkor nem tudom miért. Talán mégsem szeret annyira?
2019. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Most ez attól függ hogy hogyan bántód? Fizikailag, vagy mentálisan?

Esetleg csak igy neha neha beszolsz neki csipkelödsz? Vagy esetleg ő bántott meg téged nagyon és ezért nem fizikailag viszonzod neki?


Esetleg a szerelem már méreggé vált.... van ilyen sőt tapasztaltam is van amikor már valakit túlságosan is szereted/vagy inkabb meg őrülsz érte és ha egyetlen egyet is hibázik ki akadsz! Mert nem tom tökéletesnek látod vagyis annak akarod tudni....!


De persze vannak bizonyos dolgok amikből nem lehet engedni (megcsalas, ugy öltözik mint egy qurva, esetleg rosszindulatú a viselkedése) na általában ekkor van az hogy szereted nem akarod elhagyni mert minden más szuper és hiába van több ezer masik ember akik nem csinálnak olyant amik közül teged ez nagyon fel ingerel de viszont bennük nincs meg az amit benne szeretsz


és lényegeben te ekkor megtörsz a hatalmas ellentmondásnak amit érzel iránta!


Mint ahogy írtam tapasztaltam Szerencsére sosem folyamodttam fizikai bántalmazásba max az agyban és azt is fenekelésnek hívtam de szerintem azt jobban élvezte mint én.... nos oke kicsit inzultáltam egyes viselkedésért! Nem tartottam lelki terrorban de többször is meg beszéltem vele normalisan és amikor rossz napom volt akkor kicsit kiabáltam de egyszerűen nem volt se etikus sem társadalmilag elfogadott a viselkedési formája

2019. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Volt egy barátnőm, aki kissé duci volt de nagyon szép arcú, nekem ennek ellenére tetszett és kellett. Mindig mondta hogy nem hiszi el hogy tényleg tetszik, mert kövér és tudja nekem sokkal szebb nők jönnek be. Önbizalom hiányos volt és durván leszólt ha olyan napja volt, félt hogy megcsalom, később kiderült hogy csak féltékeny, mert állandóan ellenőrzött és tudni akarta mit csinálok. Aztán nem sokkal később én lettem megcsalva. :)
2019. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!