Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szerelmes vagyok egy (adott) lányba, majd ez az érzés viszonylag hamar elmúlik?

Figyelt kérdés

Szinte mindig van egy olyan lány akibe szerelmes vagyok. De ez az érzés pár hónap vagy max. fél év - 1 év múlva elmúlik.

Egyszer volt egy lány akivel együtt dolgoztam. Ő volt úgymond a rekord. Belé úgy nagyjából 2 évig voltam szerelmes.

Nem rég megtetszett egy lány. Igazából róla semmit nem tudok, mert csak néha látom a buszon, de úgy éreztem, hogy nagyon összeillünk.

És most kb. 2-3 hónappal később már nem is érdekel.

Nem tudom miért. Ha meglátom akkor ránézek, úgy vagyok vele, hogy tök jól néz ki és ennyi. Már nincs az a szerelem érzés bennem.


Ez miért lehet?

Volt másnál is hasonló?

Mi lesz így velem ha egyszer lesz egy feleségem és pár év múlva már nem fog érdekelni? (Úgy értem, hogy egyszerűen olyan lesz mint egy kollégiumi szobatárs. Együtt élünk, segítünk egymásnak és ennyi.)

Mi bajom lehet?


Kérlek segítsetek!


2019. ápr. 28. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztál az igazival. Vagy te ilyen típus vagy.
2019. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Mert ezek közül egyik sem szerelem. Nem is ismered ezeket a nőket. Maximum teremtesz magadnak egy teljesen irreális, valótlan képet róluk amibe azt hiszed, hogy szerelmes vagy. De ez nem igazi érzelem. Ha fogalmad sincs, hogy valaki milyen ember vagy milyen tulajdonságai vannak akkor nem vagy belé szerelmes, ennyire egyszerű. Ha együtt sem vagytok akkor pedig nincs semmi, ami fenntartja a szerelmet.
2019. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem rég megtetszett egy lány. Igazából róla semmit nem tudok, mert csak néha látom a buszon, de úgy éreztem, hogy nagyon összeillünk."


Ezért.

Csak a külsejük tetszik neked és ezt összekevered a szerelemmel. De a külsőhöz hozzászoksz egy idő után, így elmúlik az érzés is.

2019. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!