Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akarhat valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Munkahelyen ismerkedtünk egy,az elején nem nagyon beszélgettünk csak munkaügyben ritkán. Azonban most már elkezdtünk személyesebb témákról is beszélni és nagyon megkedveltem a személyiségét, emelett intelligens, humoros és nagyon jól elbeszélgetünk.A napokban találkoztunk egy nagyobb társaság keretein belül és úgy vettem le,hogy tetszhetek neki,kérdezősködött a szerelmi életemről stb, azonban elbizonytalanodtam amikor elkezdett mesélni arról aki neki tetszett viszont ilyenkor mindig engem nézett,hogy hogyan reagálok. Hogy deríthetném ki,hogy tetszem-e neki anélkül hogy rákérdeznék?
2019. máj. 10. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el randira?
2019. máj. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!