Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói, és majd elmúlik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói, és majd elmúlik?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyetemi tanáromba. Előre tisztázom, hogy a srác csak pár évvel idősebb nálam, és phd-s hallgató.

A félév kezdete óta tart ez már bennem, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Folyton ott motoszkál a gondolataim között.

Még csak nem is az fogott meg benne, hogy mennyire bámulatosan okos, vagy ilyesmi. Tetszik a személyisége, amit eddig láttam belőle, hogy olyan kis aranyos, segítőkész, és kicsit szerencsétlen, lámpalázas néha.

Fogalmam nincs, hogy mit kezdjek az érzéseimmel. Eddig midig nagyon zavarba jöttem, ha vele beszélgettem, és inkább emailben keresem. De fogalmam nincs, hogy mit gondolhat rólam. Olyan, mintha ignorálna a gyakorlatokon, de közben mindig olyan boldogan mondja névsorolvasáskor a nevemet, és zh írás közben is szólt, hogy valamit elnéztem. De lehet csak én gondolom bele ezeket.

Valaki volt már hasonló helyzetben? El kellene engednem az összes érzésemmel?



2019. máj. 11. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el. Neked kell elmúlasztanod, ha nem akarsz ilyen érzést. Ignorálással kizárással és tiltással, ami lehetőséget teremt a benned kialakulni csírázó kötelék megszüntetésere.


Amúgy ha nem tudsz róla semmit, de akarod őt, akkor szeri tem nem gáz, ha keresed a társaságát, érdeklődsz nála. És alkalomadtán még randizni is elhívhatod. Felnőttek vagytok elvégre...

(Bár persze vannak korlátozó dolgok a tanár-diák viszony miatt, de nem ezen fog múlni, ha köztetek lennie kellene valaminek)

2019. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondhatni az de lényegtelen. Egy vontódás. Ismerd meg. Kommunikáld le vele, hogy meg szeretnéd ismerni közelebbről.

Ő nagyon kedvel téged, bár még semmi olyanra nem gondotl, de szívesen megismerne, és abból viszint már bármi lehet amit akartok.

Simán sok esélyes a dolog szóval sok sikert.

2019. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!