Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem együtt fürdeni a párom miért mondja azt hogy szégyenlős amikor a kapcsolatunk elején még együtt fürödtünk és hogyan érjem el azt hogy újra együtt fürödjünk? 22/F bővebben lent!

Figyelt kérdés
16 éves a barátnőm. Lassan 5 hónapja vagyunk együtt. A kapcsolatunk elején az első 3 hónapban még együtt fürödtünk mindig. De azóta valahogy sose akar velem együtt fürdeni. Akárhányszor megkérdezem mindig csak annyit mond rá hogy nem akar. Nem fürdünk együtt. Nem fog velem együtt fürdeni. És hogyha megkérdezem hogy miért akkor azt mondja hogy azért mert szégyenlős. :/ Amúgy is rengetegszer takargatja magát előttem már mostanában. Régebben soha sem csinálta ezt. Mitől lehet ez nála? Akárhányszor kérdezem nem mondja el. Hogyan érhetném el hogy újra együtt fürödjünk?

2019. máj. 12. 09:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet hogy esetleg megbantottad ot valamivel? Nekem akkor volt ilyen hogy nem mertem levetkozni a baratom elott amikor o megjegyzest tett az alakomra, barmimre. O viccbol mondta, de aki kicsit is erzekenyebb erre azt akar tudat alatt is befolyasoljak az ilyen mondatok. Amugy is nagyon erzekeny vilagban elunk. Nagyon meg kell valogatni kinek mit mondunk. En is amugy tok sokszor hibas vagyok ebben. Multkor a parom annyit mondott hogy osszeesett a karja kicsit, en meg hogy hat ja. Olyan szarul esett neki, lattam hogy teljesen megvaltozott.. 1-2 ilyen kijelentes es maris megvaltozik a masikhoz a viszony, es utana nehezen lehet helyre hozni. Azota nagyon figyelek hogy csak dicsero dolgokat mondjak meg akkor is ha o maga is elismeri hogy valami nem oke....
2019. máj. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Menjetek majd strandra, ha jobb idő lesz, ott fürdőruhában hátha könnyebben fog menni a dolog és visszarázódik.
2019. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,én arra tippelnék,hogy a kapcsolat elején csak a kedvedért fürdött veled,amúgy meg egyedül szeret . Én is ilyen vagyok,nekem a fürdés az egy lazítás (magányos tevékenység),ezen kívül nem szivesen borotválkoznék ,meg mosdanék más előtt . Oké,néha belefér,és jól esik ,de alapvetően egyedül szeretem rendbe tenni magam .
2019. máj. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Noss azóta már együtt fürdünk. De sajnos így ritkábban fürdünk. :/
2019. máj. 22. 07:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt mondom,hogy én azért fürdök egyedül,mert olyankor borotvával átszaladok itt-ott,meg kicsit reszelem a sarkam,ami nem szexi.De ha ezeket reggel elintézem,este jöhet a közös fürdés,vagy fordítva.
2020. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!