Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Talán ez olyasmi, amit sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ez olyasmi, amit sosem engedek el?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú sztori,ezért két-három mondatot írok,ami a lényeg.Lány vagyok.Már körülbelül 3 éve tart,hogy egy nálam 22 évvel évvel idősebb nőbe "szerettem bele"..Főiskolai tanárnőm volt,de elment.Sokszor beszélgettünk,meghallgatott,de végül nem bírtam,hogy ez ennél nem lehet több,így mire csinálhattam volna valamit,elment másik városba tanítani.Az identitásommal még mindig nem vagyok tisztában,ezért ezzel légyszi ne faggassatok.Először fordul velem elő ilyesmi..Azért nem értem,hogy mi van velem,mert pl.nem tudom elképzelni,hogy lefeküdjek vele,vagy ilyesmi.Egyszerűen csak olyan mélyről jön,amit érzek,hogy magam sem tudom az okát.Meglátom és dobog a szívem,megáll az idő,bármi érhet,ha vele vagyok,nem érdekelne.Ő az,aki előtt teljesen leengedhetem az álarcomat.Képtelen vagyok elfelejteni.Amikor sikerül,egy idő után visszajön a mély fájdalom,hogy mennyire hiányzik,holott semmilyen szorosabb kapcsolatunk nem volt.Úgy érzem sokszor,hogy ez az űr,amit hagyott mindig megmarad neki,és senki sem léphet a helyére..Mi történik velem?! 24/L

2019. máj. 14. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Ez egy szellemi kötődés, talán anyakomplexusod van.

Hála Istennek, úgy tűnik, nem aberráció.

Környezetváltozás. Ezt szellemileg is értem.

2019. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! De ha az,akkor a szellemi kötődést honnan lehet felismerni?! Meg voltam győződve,hogy belehabarodtam mert más nem lehet ilyen intenzív.Az ő figyelme kellett a legjobban.Más soha nem érdekelt.Ő volt a motivációm is mindenre,amit csinálok,hogy büszke legyen rám.Ha innen közelítem meg,valóban valami anyás dolog ez..de tönkretett érzelmileg.
2019. máj. 14. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem plátói szerelem, ami nem jár testi vággyal. Ennyi. Ne komplikáld túl.
2019. máj. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Idővel majd szürkül a vágyad.

Összpontosíts a tanulásra, mellette pedig a fiúkra ill. egy fiúra.

F.

2019. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! igen igyekszem.Csak a srácok valahogy nem fognak meg.Nem érzem ugyanazt.Nem vibrál a levegő egyikkel sem.Pedig volt már esélyes..Ez teljesen más.Tapasztaltam,hogy szürkül idővel,de mindig visszajön az érzés,főleg,amikor nehéz időszakom van.Ezért mondtam,hogy szerintem ez mindig megmarad.
2019. máj. 15. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:

A plátói az jó szó lehet rá, eredetileg nem a viszonzatlan szerelemre használták, hanem pont szexualitás nélküli "szerelemre", szeretetre.


Az orbitális szívás ebben az, hogy jól sejted, maradandó nyomot hagyott és csúnyán meg tudja keseríteni a párkeresést, mert nagyon magasra tette a lécet. A jó az, hogy nem lehetetlen hasonlót találni, esetleg meg tudod tanulni felismerni azokat a mintákat (jobb szó híján), amelyek ennyire vonzanak.


(8 éve van egy hasonló szívdöglődésem.)

2019. máj. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!..Igen,én is érzem,hogy ez egy pofon volt..pedig volt már előtte 2 nagyobb is..

Ez valahogy nagyon meghatározó nekem,bárhogy csavarom a szituációt,a vége az lesz,hogy hiányzik,és mindig valahogy szeretni fogom..holott azt sem tudom valójában ki az.Érdekes az élet.Kitartást neked is!

2019. máj. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!