Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg tudá valaki mondani ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudá valaki mondani ezt mire erti egy pasi?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi ilyet mond egy nőnek.

Értelmes vagy,sokat látott nő,akiben rengeteg szeretet lakozik.


2019. máj. 16. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kontextus nélkül sok mindent jelenthet.
2019. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyilván a nőre érti a pasi :D.
2019. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A sokat látott nő az szerintem azt jelenti, hogy sok mindent megéltél az életben és tapasztalt vagy.


De ennyiből nem lehet megmondani azt, hogy folytatásra bíztatott, vagy így próbált meg lerázni "a jobbat érdemelsz" helyett. Vagy csak szimplán bókolt.

2019. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy olyan ferfi mondta ezt nekem,akivel nagyon nagy a szimpátia.
2019. máj. 16. 12:05
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

El akar venni feleségül, és 5 gyereket tőled.Ezt akartad hallani??


tök nem jelentenek az ilyen szavak semmit, nem ennyiből fog kiderülni, mire számíthatsz a másikkal hosszútávon

2019. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Hogy egy őszülő,idősödő idióta f#sz.Nekem az ilyen bókok sose jöttek be,már ha ezt lehet így hívni.Szerintem főként annyit jelent,hogy semmit nem akara,mi párkapcsolatba futhat kettőtök közt.Max ez a barátság kategória.Ha mêgis akkor inkâbb elkezdenék félni tőle.
2019. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha nekem ilyet mondana egy férfi, azt úgy értelmezném, nagyon értékeli mindezeket bennem, de csak ennyi, semmi több.
2019. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6/7 valaszadó

Miert is félnék tőle?

2019. máj. 16. 12:24
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert így elmebetegek,mentális gondokkal küzkődő beteg faszok udvarolnak."Értelmes vagy,sokat látott nő,akiben rengeteg szeretet lakozik."
2019. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9/9 értem.

Regóta jó barátok vagyunk."Napi kontakt"

Volt rá példa h szembeszállt a csaladommal értem.Nyiltan harcolt,és ha odáig fajult volna,képes lett volna verekedni is értem.

Csupán meg kerdeztem tőle,hogy mi a véleménye rólam.Ekkor írta ezt amit topiként feltettem.

Szerinted bujkál komoly érzelem a válaszában?

Vagy csak barátzóna

2019. máj. 16. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!