Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg tudá valaki mondani ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudá valaki mondani ezt mire erti egy pasi?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi ilyet mond egy nőnek.

Értelmes vagy,sokat látott nő,akiben rengeteg szeretet lakozik.


2019. máj. 16. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, de bármit is jelentsen, ez egy nagyon nyálas, sz@r duma. Olyan, mintha valami nagyon szépet akart volna mondani és ez sikerült.
2019. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9/9 értem.

Regóta jó barátok vagyunk."Napi kontakt"

Volt rá példa h szembeszállt a csaladommal értem.Nyiltan harcolt,és ha odáig fajult volna,képes lett volna verekedni is értem.

Csupán meg kerdeztem tőle,hogy mi a véleménye rólam.Ekkor írta ezt amit topiként feltettem.

Szerinted bujkál komoly érzelem a válaszában?

Vagy csak barátzóna

2019. máj. 16. 12:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kérdezted és barátok vagytok, nem fog rólad negatív dolgokat mondani. Ez ennyi, nem több.
2019. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Rockarc ***** válasza:

Itt inkabb az a kerdes, hogy te mennyire ismered a pasit. Mert nem csak az a lenyeg, hogy mit mond, hanem az, hogy ki mondja. Ha egy ertelmes pasi ilyet mond egy nonek, akkor kvazi felhuzza egy szintre magaval. Te tudod, hogy mennyire nezel fel ra, mekkora kulonbseget gondolsz kettotok kozott. Egy komoly embertol ez komoly boknak szamit, egy leha figuratol meg eleg bena, meg akkor is, ha komolyan gondolja.


En a helyedben azert elgondolkoznek a fizikai agresszion. Barmi is tortent, aki odamegy verekedni a masikert, az nem lovag, hanem egy unintelligens figura, aki mas megoldasi modokat nem ismer. Az ilyenek szoktak egymas kozott azt mondani, hogy az asszony verve jo, majd jokat rohognek rajta.


43F

2019. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

9/9 válaszadó

Egy nagyon komoly,és inteligens ferfitöl kaptam ezt a "bókot,vagy minek is nevezzem?

Az,hogy ölre ment volna értem,az csak azért volt mert egy uninteligens fafejü ferfi agressziót tanusított irányomba.

Én nagyon szeretem ezt a férfit,de nem léphetünk tovább a baratzónán,mert ebben állapodtunk meg.Nem is olyan rég jöttem rá,hogy szerelmes is lettem ebbe a pasiba.Ezért figyelem minden gesztusát vagy mondatát ,hogy eselyem van e.Nem szeretném őt el veszíteni,ha rá boritanám az érzéseimet

2019. máj. 16. 17:53
 16/17 Rockarc ***** válasza:
45%

Akkor megkaptad a valaszod.


A helyzet az, hogy te komplikalod tul a helyzetet azzal, hogy baratzonazol ahelyett, hogy egyenesen megmondanad neki, hogy lepjunk tovabb. Ertem, hogy igy kezdtetek, de vajon hogyan lesz lebontva ez a fal koztetek? Ha csak tavolrol meregetitek egymast, es minden ket vagy tobbertelmu kijelentest megfuttattok a GYK-n, biztos az lenne a legjobb mondja az udvozulesnek? Ha ram hallgatsz elohozod a temat, es egyertelmusited, hogy reszedrol a helyzet megvaltozott. Ezutan nala pattog a labda. Vagy azt fogja mondani, hogy Vegre!, vagy azt, hogy vege. Az idot ne huzzatok, az a legrosszabb.


43F

2019. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Az,hogy ölre ment volna értem,az csak azért volt mert egy uninteligens fafejü ferfi agressziót tanusított irányomba."


Barátok vagytok, napi szinten találkoztok, a barátaimért én is kiállok, függetlenül attól, hogy lány vagy pasi, ez nem jelent semmi komoly szándékot (legalábbis barátságnál többet). A barátság épp erről szól, hogy jó tanácsokkal látjuk el a másikat és kiállunk érte, ergo mintha a saját testvérünk lenne.

Ebből nem tudod leszűrni, hogy testvérként (barátként) vagy nőként tekint rád.

Szerintem egy kérdést megérne. Barátok vagytok, nem?

Csak le tudod szűrni, hogy úgy közeledik hozzád, mint egy nőhöz, vagy mint egy baráthoz.

Egy kérdéssel em fog felbomlani a kapcsolat, de ne úgy kérdezz rá, hogy te miként tekintesz ránk? Neked kell elmondani, hogy részedről lehet több is, így bizalmat sugárzol a pasi felé, így könnyebben megnyílik. És akkor le is van tisztázva, mi a célotok. Nem kell évekig kérdésekkel élni. Mi van ha komoly mindkettőtök szándéka, csak nem mer lépni? Elvégre mindig a nő dönt, neked kell feltenned a kérdést.

2019. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!