Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet olyan hogy megtalálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan hogy megtaláltad az igazit, de egy kapcsolat sose működne köztetek?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm, lányok akik elcsavarták fejemet, de egyikük egyszerűen mintha csak nekem lett volna teremtve. Párkapcsolati szinten az elvek szinte ugyanolyanok, de az egyéni vágyak és elvárások miatt nem működne. Furcsa kettősség, nemde?

Mit gondoltok?



2019. máj. 23. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Volt ilyen velem is. Mondhatni barátoknak nagyon jók lennénk, nagyon egyformák vagyunk, viszont nem viselnénk el egymást feltehetőleg hosszú távon mint pár. Ahhoz viszont túlságosan is bejött nekem, hogy csak barátok legyünk.


Szóval akkor valami mégsem stimmelt, mégsem lettünk annyira egymásnak teremtve. :)

2019. máj. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
A mostani parom ilyen.nagyon szeretjuk egymast es nem is tudom elkepzelni hogy valaha mas legyen mellettem de sajnos allandoan veszekedunk..egyszeruen nem birjuk egymas mellett mint egy par.meg nem adtuk fel..probalkozunk de hat lehet hogy a semmiert kinozzuk egymast..23L
2019. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Csak beindultál rá, de ha nem működik, akkor eleve kizárt, hogy ő legyen neked a megfelelő. Igazi pedig csak a mesében van.
2019. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Annyira tokeletes volt szamomra mindenben, mondtam is h remelem huseges tipus. Nem volt az, innentol o nem lehet az igazi, soha nem lettem volna boldog vele.

Az "igazi" az nem egy alomkep kis "testi" hibaval hanem valaki akivel mukodik.

En ott tettem egy pontot es fel ev mulva olyan parom lett aki messze felulmult bkit akivel valaha talalkoztam. Eltelt lassan 5ev es en meg mindig buszke vagyok h o a parom, h ilyen a harmonia koztunk es h egy az utunk.

2019. máj. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!