Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki mond erre valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mond erre valamit?

Figyelt kérdés
Na az van hogy az egyik haveromnak volt egy nője akivel igy talakoztunk tőbben is,veletlen futotunk össze a haverommal meg a nöjével.aztan pont szakitottak a haverommal én meg beszeltem a lannyal tök random erről snapchaten,es elhivtam talizni ,de nem tudot eljönni,aztan írt aznap mikor nem jött el hogy ne haragudjak,nem is ez a lenyeh.Másnap elmentünk bulizni egyik haverommal,és hivott engem a lány,minden jól ment beszelgetunk aztan nem is nehez nagyon felém a lány,csak a haverommra inkabb de azert velem is sokat beszelt meg mosolygott ram,de kicsit feltunoen nem nezett sokat.aztan hazamentunk és rám írt es mondta hogy szervezek be valakit neki én meg mondtam viccesen hogy maagamat beszervez és azt mondta hogy te a barim vagy ,aztan ennyi és masnap is ram írt saknugy hogy miujsag.mondjatok mar valamit mert nem értem ezt a logikat

2019. máj. 26. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Amugy 16 éves vagyok csak hogy tudjatok hova tenni
2019. máj. 26. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem ertessz te ezen?te nem kellessz neki..ki is mondta azzal h te csak barat vagy neki..ilyen egyszeru.
2019. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de elég egyértelműen leírta, hogy te egy bari vagy. Gondolom jófej, humoros kedves vagy, ezért szereti a társaságod. Ennyi.
2019. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!