Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ideje múlt már a kézzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ideje múlt már a kézzel irott szerelmes leveleknek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 29. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem idejet mult, de csak komoly kapcsolatban irtam ilyet-most nemreg, szulinapjara:D sot meg a veremmel is irtam ra, de ez mar csak a mi kis hardcoresagunk, szeretjuk a fekete romantikat:D

Meg ehhez kell egyfajta szemelyiseg, aki vevo erre. Volt olyan pasim akindk sosem irtam volna ilyet...


Udvarlaskent meg mar tenyleg idejet mult, illetve olyan sarm kell hozza meg stilus, amivel "eladhato" es nem egy olcso manirnak tunio. Na hat ezzel nem rendelkeznek sokan. Meg oszinten engem kiabranditana egy sablonos kozhelyekkel teli level.

2019. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert 2019 van, a fiataloknál ez már nem divat, az öregebb korosztályban már nem annyira ciki.
2019. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én írtam egy hosszú kézzel írt szerelmi vallomást úgy 6 évvel ezelőtt 24 évesen, postai úton kapta meg. Elolvadt a csaj és nagyon értékelte, viszont nem lett belőlünk semmi, annak ellenére hogy nagyon szerelmes voltam. Azóta nem volt ilyen levélre méltó nő a közelemben.

30/f

2019. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy eltűnik a kézírás a közéletből, mert átveszi a helyét a gépelés, úgy tűnnek el ezek a dolgok is. Én például nem is emlékszem, mikor jegyzeteltem utoljára kézzel, szerintem egyetemen. Ettől függetlenül aki akarja, életben tarthatja, én sokkal jobban örülnék egy kézel írott levélnek, mint egy emailnek vagy egy chates üzenetnek.
2019. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem romantikus és imponálna.

20/L

2019. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert nyálas, totálisan. Ma sem így bókolnak már az emberek, pedig jó szám:

https://www.youtube.com/watch?v=e72tG80LmsU

2019. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!