Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem, vagy még csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy még csak az előszobája?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, a barátom pedig 26. Közös albérletben élünk már fél éve, én imádom őt, egyszerűen nem tudnék nélküle létezni.


Viszont sokszor olyan dolgokat veszek észre, amik nem esnek jól. Nem kérdés, én élvezettel vezetem a háztartást de tényleg. Munka után általában elmegyek bevásárolni, majd otthon csinálok egy jó kis kaját a drágámnak, na és persze magamnak. A lakást rendben tartom.


Na és itt jön a probléma. A szexben én vagyok az aktív, heti 5-7 alkalommal vagyunk együtt. Ő passzív, azt mondta még nem nézek úgy ki, hogy felpörögjön. Eljárhatnék edzőterembe, azt mondta. 52kg vagyok, 168cm, 80/D mellméret. Soha senki, én magam sem tartom magam rossz nőnek, de amikor azt mondta, hogy nem szereti nézni a narancsbőröm, na az azért már nekem is sok volt. Akkor van némi narancsbőröm, ha összefogok egy nagyobb darab bőrt a fenekemen.

Aztán fejébe vette, hogy az Éjjel-nappal Budapestben akar szerepelni, mert ő oda való, ott kezdődne el a színészi karrierje. Két hónapja elkezdte tetováltatni magát, és felvett egy műmájer stílust. A háztartásba semmit sem segít, a haverjaival lóg, mert hát a filmben is ez megy. Az ágyban elvárja hogy mindenben szolgáljam ki, még análisan is, pedig én azt sosem szerettem.

Eladó volt egy alkatrészes cégnél, de lelépett onnan, mert nem érezte szabadnak magát, most pizzafutár.

Konkrétan 2.5X magasabb a fizetésem mint az övé, De simán költekezik a közös kasszából.

Ezek ellenére is imádom, egyszerűen olyan külsővel és izgató férfi arroganciával, dominanciával rendelkezik, hogy nő legyen a talpán aki ellen tud állni neki.


Mit kellene csinálnom hogy újra én legyek nála a középpontban?



2019. máj. 29. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

6-os. Az a baj, hogy az egyszerű, mondjuk úgy hogy az aranyos fiúkban nem találtam szexuálisan vonzó dolgot. Nekem fontos hogy a férfi domináljon, hogy sose érezzem azt hogy az enyém, hogy behódolt nekem. Sok férfi pont itt cseszi el, amikor lemennek pincsikutyába egy nő előtt.


A kérdésem az az lenne, hogy egy ilyen típusú férfi, hosszútávon képes lesz-e párkapcsolatra? Esetleg családalapításra.

2019. máj. 29. 21:09
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

#6-os voltam és a pótkérdésedre válaszolnék. Szerintem ilyen férfival legalább 10 éven belül nincs esélye a családalapításnak. Az ilyen férfiak élvezni akarják az életet és minden családi kötelességtől, apaszereptől menekülnek, mint ördög a tömjénfüsttől. Persze hitegetni hitegethet, de még nagyon sokáig esze ágában nem lesz családot vállalni. Sajnos ha valóban annyira vonzó férfi, akkor annak is nagy az esélye, hogy idővel egyszerűen otthagy egy fiatalabb nőért, mert megteheti, szóval ha türelmesen vársz, családalapításban reménykedve, akkor is mondjuk 5 év után ejteni fog egy 20 éves rajongójáért, s semmit nem tudsz tenni.


Szerintem az eseted arról szól, hogy a testi vágyaid nem kompatibilisek a lelki igényeiddel. A kettő közül az egyikről le kell tehát mondanod. Ha harmonikus családra vágysz, a rendes, korrekt, egyenrangú partner az egyetlen út, s hidd el, a hormonjaid diktálta parancsnak érdemes ellenállni ezért. Ebből és hasonló kapcsolatokból sosem lesz harmonikus család, az ilyen férfiakból sosem lesz odaadó családapa. Vegyél erőt magadon és írd felül a szexuális ösztöneidet, különben túl sokat vesztesz és később nagyon megbánod.

2019. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#6-os és #12-es vagyok. Annyit tennék még hozzá az előzőekhez, hogy az efféle férfiakhoz való vonzalmad nagy valószínűség szerint később radikálisan csökkenni fog. A kutatások azt mutatják, hogy a nők a domináns férfiakhoz csak az első gyermekük megszületéséig vonzódnak, utána a horminális változások átprogramozzák őket úgy, hogy a kedves, megbízható férfiak kezdenek inkább tetszeni nekik. A teherbeesésig ugyanis ösztönösen az erős, életképes hím génjei nyújtják számukra a legéletképesebb utód esélyét, utána viszont már a gondoskodó, együttműködő társ az, aki az utódok felnevelésének esélyét leginkább növeli. Szóval számíthatsz arra, bármilyen hihetetlennek is tűnik neked most, hogy ha mégis gyermekvállalásra kerül a sor a mostani barátoddal, utána már nem is fog annyira tetszeni neked, a vonzalom elmúltával elmúlik a rózsaszín köd, komoly szenvedés lesz számodra a kapcsolat, s persze mivel ő lesz a gyermek biológiai apja, már nem lesz olyan könnyű otthagyni. Ott fogsz állni megfürödve egyedülálló kisgyermekes anyaként. Látom, mindkettőtöknek fontos a szex, de a kisbaba születése után ez azonnal radikálisan meg fog változni, mert nem lehet egy időnként felsíró gyermek mellett ugyanolyan zavartalanul együtt lenni. Az ő testi igényei persze meg fognak maradni, és frusztáltságában konfliktusok sora következhet, nem lesz már, ami összetartson titeket. Arról a rengeteg lemondásról nem is szólva, ami a hétköznapi életben a kisbabával együttjár. De mint mondtam, valószínűleg ő is tudatában van annak, hogy az első baba születése után vége az aranyéletnek, nem fogja vállalni a családot tehát még nagyon sokáig. Abban pedig ne is reménykedj, hogy majd megváltozik - ez a reménykedés a legnagyobb és leggyakoribb hiba, amit a nők elkövetnek. Ha gyereket vállaltok, egy éven belül biztosan szétmentek, mert nem lesz, ami összetartson titeket: se vonzalom, se szex. Ha hosszabb távban gondolkodsz, mindenképpen ott kell hagynod, különben utólag sajnálni fogod, hogy a legszebb fiatal éveidet ilyen férfira pazaroltad.
2019. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a baj, hogy nálam a külső dominál, a belső értékek annyira nem. Képtelen lennék egy olyan férfival összeházasodni, aki haláli rendes, odafigyelő, céltudatos stb., de a külseje átlagos. Sokan azt írják hogy idővel megtetszik a férfi, a jó tulajdonságaik megszépítik. Hát nálam ilyen sosem volt.


Én a jófiúkban a gyengeséget és a pitizést látom, pitizést a szexért. Volt ilyenben részem. Egy férfi vegye el, vadássza le, tegye magáévá amit szeretne. Persze nem bűnözéssel, hanem jó értelemben.


Érzem hogy nem lesz hosszútávú a jelenlegi kapcsolatom, de egyszerűen minden porcikája tökéletes. A szálkás izomzata, az arca, a magassága, a testalkata, az intim mérete. Na az meg még egy külön bónusz, mert annyira tökéletes, hogy ilyen szinte már nincs is. Engem már a jelenlétének tudata is felizgat. Azt is értem, hogy sok nőnek ez nem számít, nekik a biztonság, a figyelmesség, a kiszámíthatóság, a jófejség kell.


Hát, majd lesz valami, de valószínűleg én fogom megszenvedni.

2019. máj. 30. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:
Minek akarsz akkor családot? Minek tervezel vele? 40 évesen elkezd kopaszodni, pocakosodni, őszülni, akkor úgyis le kell cserélned egy jobbra.
2019. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyutt vagytok még azóta?
2023. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!