Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hinnétek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek ennek a kapcsolatnak a jövőjében?

Figyelt kérdés

Az egyetemen megismerkedtem egy fiúval, aki török származású. Egy évre jött ide, és most februárban találkoztunk. Első pillanatban, amikor megpillantottuk egymást rögtön megindultunk egymás felé, és beszélgetni kezdtünk. Azóta mondhatni együtt vagyunk, nagyon sok időt töltünk együtt. Egy gond van ezzel az egésszel, hogy ő nehezen beszél az érzéseiről, és ezt már próbáltuk feloldani, egyszerűen az ő kultúrájában ez nem annyira szokás, és alapból egy zárkózottabb típus. 3 hét múlva hazamegy, akárhányszor erről kérdezem, hogy mi lesz velünk, mindig csak annyit válaszol, hogy neki sincs erről fogalma, az idő majd megmutatja. Nem akarja megígérni, hogy mi együtt leszünk, és nem akar lekötni, mert miután hazamegy, akármi történhet. Lehet, hogy én találok valakit, lehet, hogy ő. És ezt teljesen jogosan is mondja. Viszont nekem megszakad a szívem, amikor erről beszélgetünk. Soha senkivel nem voltam még ennyire őszinte, és nem lehettem ennyire önmagam, mint vele. A barátai is mondják (akikkel él), hogy nagyon felszabadult, előttem az "erazmus-kalitkában" érezte magát, és február óta pedig olyan nyugodtabb, boldogabb, kiegyensúlyozottabb. Kevesebbet vonul félre, többet beszélget mindenkivel.

Hiányzik, amikor nem vagyunk együtt. Tudom, hogy ez csak pár hónap, és sokan még több év együttlét után sem biztosak a másikban.

Szerintetek ennek lehet jövője? Esetleg van valakinek tapasztalata hasonló szituációkkal?


2019. máj. 30. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Van jövője mert magyar nő vagy. Elvből undorodsz a magyar férfiaktól.
2019. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyreszt felbomlanak ezek a kapcsolatok amint az egyik fel visszamegy. Neha, nagy neha egyutt maradnak, de az egyik felnek mindig koltoznie kell. Szerinted lesz olyan komoly a kapcsolatotok, h te vagy o feladja az eletet a masikert es egy idegen orszagban kezdje ujra?


Ez a kerdes.

2019. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
voltam előtte magyar férfivel, de szerintem ez nem attól függ, hogy ki milyen nemzetiségű.. bár aztán kitudja :D
2019. máj. 30. 22:42
 4/9 A kérdező kommentje:
igazából ő már párszor mondta, hogy szeretne majd az egyetem befejezése után visszajönni, esetleg mégegyszer erazmusra ide, de ez még sok idő.. :/
2019. máj. 30. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Ertem

Sajna abbol amit mondasz, ez nem olyan komoly. O nem akarja megigerni h egyutt maradtok, mert valszeg eldontotte mar h nem fogtok, illetve sejti. Fiatal srac, nem kotelezi el magat egy lany mellett, aki tobb ezer kmre el. Ha szerelmes lenne akkor arrol beszelne, hogy hogyan oldjatok meg, mikor koltozik vissza, vagy probalna meggyozni h te menj vele.


Mivel ezek nincsenek, valszeg nem komolyak a szandekai elegge

Talan ha egy varosban elnetek mukodne, de a tavkapcsolatot nem akarja bevallalni. Ahhoz nem szeret elegge.

2019. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nezd, en nem igazan latom ugy, hogy o ennek egyaltalan akarja, hogy jovoje legyen, es valamilyen szinten (ugy mondom ezt, hogy en ezen mar atestem) meg is ertem. Most itt jol elvoltatok, de kesobb mi lesz? Ha van otthon normalis hattere, keves esely van ra, hogy itt szeretne letelepedni miattad mondjuk. Ezekben a kapcsolatokban eleg nagy szazalekban a noi fel koltozik (legalabbis en a tobb tucat török-magyar paros 90%-anal ezt latom, persze nem ismerhetek mindenkit). Ez hatalmas koltsegekkel jar elsore, masodjara pedig egy teljesen uj eletvitellel, szokasokkal, kulturaval es nyelvvel telitett eletet. Ezeket a kapcsolatokat csak ugy erdemes bevallalni, hogy ha mindket fel biztos benne, hogy igen, en ezt akarom, csinaljuk, es aztan muszaj hogy mindket fel belerakjon 1000%-ot, mert maskepp nem megy. Ez a srac pedig nem ugy tunik, mintha kesz lenne beleölni ezt az energiat es elszantsagot ebbe a kapcsolatba.

Az en parom is török, kint elek mar viszonylag regota, de pont ezert latom, hogy miken mentünk keresztül, amig idaig eljutottunk, es oszinten szolva, ha nem 1000%-os a kapcsolat, akkor ezt kb. lehetetlen veghez vinni. Es meg igy is rengeteg alkalmazkodas, tanulas, megszokas kell mindket fel reszerol.

2019. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bence bu ölü bir mesele. İki kültür farklı.


31F

2019. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 30. 22:50
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Most lehet , hogy hiányzik és bánt , de gondolj bele hány roma férfi van akik 1 az 1 -ben úgy néznek ki mint a törökök és még a személyiségük is teljesen ugyan az !
2019. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!