Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miért van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért van köztetek sok olyan 20-30as, akik ismerkedéskor már az első mondatokban arról beszélnek, hogy milyen rosszak a nők? Bólogatásokból, vígasztalásból lehet egyáltalán komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés

Azért írtam ezt a kérdést, mert nagyon sűrűn fordul elő ilyen eset, az utóbbi pár hónapban min. 10-ből 9 volt ilyen. Volt, amikor meghallgattam, vígasztaltam is, később újra és újra olyan női esetekkel keresett meg, akik kihasználták, stb.

Olyan kategóriájú nőkről panaszkodnak, akikkel nem tudok azonosulni, nem is érdekelnek, illetve nem én voltam ott, amikor ezeket választotta az illető.



2015. szept. 28. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ebből komoly kapcsolat, csak nem érdemes belevágnod...

Nekem már az visszatetsző, ha valaki az exére panaszkodik, nem úgy általában a nőkre. Hogy miért? Mert minden kapcsolat KÉT emberen múlik, és ha valaki csak a másik hibáit látja, a sajátjait nem, akkor képtelen fejlődésre, változásra, a következő kapcsolatában is el fogja követni ugyanazokat a hibákat.

Ez lényegében be is bizonyosodott, egyszer sajnos bedőltem, és összejöttem valakivel, aki szerint mindig MÁSOK a hibásak. Egy ideig minden jól ment, aztán amikor jöttek a szürke hétköznapok, megoldandó helyzetek, kisebb konfliktusok a kapcsolatban, akkor mindenért én voltam a hibás... hiába jeleztem, hogy a másik félnek is kellene tenni a kapcsolatért, szerinte ő jó úgy, ahogy van, nekem kellett volna alkalmazkodnom hozzá mindenben. Kölcsönösség nélkül pedig nincs kapcsolat.

Én minden ismerkedésem során figyeltem, hogy valaki mennyire látja át a saját működését, a gyengeségeit, a fejlődési, változási lehetőségeit, törekszik-e arra, hogy tanuljon a hibákból. Ha nem, és másokat hibáztatott, akkor szépen megköszöntem a lehetőséget és továbbálltam.

Mindenki önmagáért felel, másokon nem tudunk változtatni, csak saját magunkon. Én is megtettem önmagamért, ezért joggal várom el másoktól is, hogy fejlődjenek önismeretben, személyiségben.

2015. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

"az utóbbi pár hónapban

min. 10-ből 9 volt ilyen"


De nagy tudásszomjad van?

2015. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csodálom a türelmed!
2015. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ribizli vagy valami hapsi faló?
2015. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!