Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vásárolnál 90 ezer forintos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásárolnál 90 ezer forintos táskát a barátnődnek ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy több éves párkapcsolatban, nem akit múlt hete ismertél meg.

Szülinapra / névnapra / évfordulóra / nagyon régóta szeretne vagy bármilyen alkalomból.



2019. jún. 7. 21:19
1 2 3
 11/27 érdeklődő63 ***** válasza:
41%
nem én hordom wazze nem szokásom női táskát hordani. én maximum teszkós szatyrot viszek a kezembe. a + 70 azért fontos kiadni mert egy luxus üzletben luxus áruként veszem és ez a tudat bőven megér egy hetvenest mert ettől gyönyörérzése van egy nőnek aki ilyenre vágyik
2019. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

EZ társadalmi szint függő....

nyilván aki alapból még magának sem engedhet meg ilyen árú tárgyakat, mert kiszámítva él, annak ez sok... de aki ennek sokszorosát keresi, és amúgy jól kerestek, miért ne?


Ne itt kérdezd meg ezt, hanem érezd belül hogy mi van... bár önmagában a kérdés sejteti, hogy elvileg nem engedhetnéd meg magadnak, de ha belefér mert annyira szeretné a lányzó, akkor belefér. Akkor meg azért nem kérdés...

2019. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
#10 egy táskánál nem csak az alapanyagot, hanem a munkát is meg kell fizetni. 90 ezer egy reális ár lehet. és azt majd én eldöntöm, hogy mit és mennyiért hordok, jó? nem kérdeztem a véleményed.
2019. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem erre számítottam őszintén, azt gondoltam hogy szinte mindenki nemet fog írni.
2019. jún. 7. 21:53
 15/27 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ megteheted e.... 900ezres fizuból simán. 120 ezresből nem.
2019. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azt kellene elemezgetmi, hogy szerintetek van-e értelme. Relatív. Meg tudod te kenni a kenyeret házilag köpült vajból is, én akkor is a boltit fogom venni.

Ha lenne rá pénzem, megvenném.

2019. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%

#13. Azt értem, csak azt mondom, hogy ha van alapanyag és szabásminta vagy terv, akár meg is csinálhatod magadnak is ugyan azt a minőséget.

Egy baltához is csak jó acél kell meg jó fa a nyeléhez, nem attól lesz jó, hogy rá van gravírozva, hogy fiskars vagy a kovács Bélabá kézjele van beleütve a végén.

32/f

2019. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
Aki drága cuccokat akar az teremtse meg rá a fedezetet magának. Elköltök bármikor 90 ezret a páromra, de nem ilyen felesleges baromságokra. 90 ezres táska hogyne... az előállítási költsége meg 10 ezer forint. Aki annyira birka, hogy neki egy ki..szott márkanév megér 90 ezret az az első alkalommal repülne.
2019. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
60%

Csak egy szösszenet...a művészetet sem alapanyagok alapján számoljuk... egy Picasso is akkor önmagában 150.- lenne, hisz csak papír meg ceruza.


A kultúra és a műveltség emeli az értelmet. :D Elmagyarázni nem lehet... aki ezt nem érti, tanuljon... mert ha megtehetnéd sem fogsz áldozni rá, mert "mi kerül annyiba" szintig jut el az illető. Istenem...

2019. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék ennyit szánni egy ajándékra. Barátnőm nem is várná el. De épp ezért, ha tudnék, vennék neki.
2019. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!