Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vásárolnál 90 ezer forintos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásárolnál 90 ezer forintos táskát a barátnődnek ajándékba?

Figyelt kérdés

Egy több éves párkapcsolatban, nem akit múlt hete ismertél meg.

Szülinapra / névnapra / évfordulóra / nagyon régóta szeretne vagy bármilyen alkalomból.



2019. jún. 7. 21:19
1 2 3
 21/27 érdeklődő63 ***** válasza:
74%
betonfejű tetves parasztoknak ezt sosem lehet megmagyarázni hogy egy nőnek ilyen igényei vannak. de a szaros telefont megvesz magának hogy jácca az eszét a másik tetves parasztnak meg betoncserepet a házára 2 millióér hogy különb legyen mint a szomszédé. ha ő xarja el a lóvét rendbe van de ha luxusra vágyik a nő az már birka. így van a fene egye le a húst rólad tetűházi
2019. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#18

Azért ez nem teljesen állja meg a helyét. Ezek a nagy cégek nagy tételben vásárolnak anyagot ami alacsonyabb költséget is jelent darabszámra vetítve. Neked magánemberként az a bőrmennyiség tizszer annyiba kerülne, mint nekik egy táskára vetítve.

A megmunkálás, a kivitelezés, a tervezés, a marketing, az üzlethálózat fenntartása is költséget jelent ami a táska árában megjelenik. Mivel nagy mennyiségben gyártanak ez a hatalmas összeg szétszóródik.

Tizezerből nem tudsz olyan minőségű terméket előállítani, mert csak a bőr mint alapanyag sokkal drágább egy táskára számolva. Akkor még nincsenek meg az eszközeid amivel alakítod és formálód. A felhasznált időről nem is ejtenék szót.

Elég buta feltételezés mindez. A bőrdíszműves nem fog neked tízezerért táskát csinálni. Összehasonlításnak kézzel készült bőrcipők százezer forintnál kezdődnek Magyarországon.

2019. jún. 7. 22:41
 23/27 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
76%

Nem, mert nem szoktam magamnál aprót hordani. :c


Viccet félretéve, ha megtehetném, és ezt szeretné, akkor igen.

2019. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ja, csak az ilyen buta pcsáknak nem a bőrdíszműves táska kell hanem ami éppen jujj de menci az instagramon. Ezeket az agyon hypeolt márkákat napi 1 dollárért dolgozó távolkeleti gyerekek csinálják sorozatban. Azért kerül ennyibe, mert a márkáért fizetsz. Ne akarjunk már mindent szépíteni meg megmagyarázni. Ebben dolgozom, ezt tanultam, nagyon jól tudom, hogy a termék ára nagyjából 6-8szorosa általában az összes ráfordított költségnek. Pont azért amit te is írtál, sok terméket gyárt a lehető legolcsóbb munkaerővel, nagy tételben rendel így minimalizálja a költségeit. Az ilyen nagyobb cégeknek már évek óta többszörösen megtérült a ráfordítása. Csak szerencséjükre a sok buta ember nem akarja azt elhinni, hogy őt folyamatosan átbsszák és a semmire fizet.

Illetve még egy kis dolog... elvileg régi vágya. Könyörgöm rakjon el csak 10 ezer forintot minden hónapban és 9 hónap múlva már van is egy táskája ha annyira kell neki. Akkora pofátlanság arra várni, hogy áhh majd valaki úgy is megveszi neki.

2019. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
3 ezreset is szájhúzva veszi magának kéthavonta mert vagy nagyobb kell vagy elszakad de az én 9 eves táskám meg az új 1000 forintos kiválóan bírja. Nem tudom, hogy a nők legjava képtelen rendeltetésszerűen használni egy táskát, köztük a párom is.
2019. jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ember függő dolog. Meg tudod venni neki? Anélkül hogy egyáltalán megéreznéd és ez a szíve nagy vágya? Ez esetben vedd meg. Hiszen ez csak pénz. Bár arra kell figyelni hogy a másik ne a kihasználásra menjen.


Annyi biztos nőként én például abszolút nem vágyom ilyenekre. Ha ebből a pénzből inkább egy kis nyaralásra kiruccanasra vinnél az lenne a tökéletes. :)


Ezt csak azért írom hogy lásd nem mindenkinek ugyanaz a prioritás. De neked kell tudnod hogy a barátnődnek mi fontos illetve hogy mi az amit hajlandó vagy kifizetni.

2019. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 The pale emperor ***** válasza:

90 ezer egy táskára teljesen felesleges.


Olvastam pár kommentel feljebb, hogy a munkadíj...azért az megvan, hogy azok akik készítik nem 800k fizukért teszik hanem általában minimálbérért tengődő melósok?

A márkát kell megfizetni. Ennyi. Ha alapanyag költséget, munkadíjat és egy reális hasznot számolnánk ez a táska akkor sem érné el még a 30-40k sem.


Azért 90k mert megveszik. A kereslet alakítja a kínálatot. Minden annyiba kerül amennyiért el lehet adni. Azért ezzel jó tisztában lenni mielött becsattog az ember egy plázába.

2019. jún. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!