Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek erről a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit bonyolult de megpróbáom érthetően megfogalmazni.

A legjobb barátnőmnek akivel tényleg alapvetően mindent meg tudunk beszélni bejött egy férfi de nem komolyan, leginkább csak pár szót váltottak ,csak úgy megjegyezte hogy jól néz ki, bejön neki stb. kb egy évvel ezelőtt.

Nekem akkor nem. Pontosabban meg sem fordult a fejemben.

Aztán úgy alakult hogy én ezt a férfit jobban megismertem, alkalmam nyílt rá hogy néha egy társaságban legyünk, beszélgessünk, közelebbről megismerjem. De ez sem mostanában volt már (kb. az ősz folyamán).

És az a helyzet hogy nekem is tetszik, de komolyan. Sőt, igazából bele is tudnék szeretni,csak még próbálom kontrollalni az érzelmeimet hogy ne essek pofára.

A lényeg hogy, egyszer egy baráti összejövetelen , kissé becsiccsentve ugyan, de elmondtam a barátnőmnek,hogy komolyan tetszik nekem a férfi (ugyan előtte céloztam rá, de lehet nem értette). Mert elkezdtek nekem rosszul esni a megjegyzései amiket rá tesz főleg hogy az ő részéről nem komoly.

Ezt akkor úgy tűnt megérti, elfogadja, mondja hogy tudja, számára nem olyan fontos stb.

Ennek ellenére a mai napig vannak olyan megjegyzései, tettei amkket nem tudok ezzel kapcsolatban tolerálni. Azon gondolkodom,hogy mindjam meg ezt neki. Tényleg jó a kapcsolatunk, nem afféla álbarátságról,van szó, de már nem bírom elviselni ha arra tesz megjegyzéseket hogy x-ért így meg úgy mennyire odavan. Úgy hogy közben más (is) tetszik neki.

Hogy mondjam meg neki hogy álljon le ezekkel a megjegyzésekkel mert mar nagyon zavar és bánt. Nem szeretném nyilván ha a barátságunk valami ilyesmi miatt menne tönkre. Csak már nagyon emészt mert részemről ez jóval több mint 'terepszemle'.

Hogyan mondjam meg neki hogy álljon le ezekkel a megjegyzésekkel? Mégis elég hülyén venné ki magát ha én kvázi 'megtiltom'. Nyilvan nem azt szeretnem.



2019. jún. 11. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát jó. Köszönöm! Egyébként meg nem ismersz, egy kérdés alapján megítélni (talán) nem kéne megítélni hogy milyen vagyok. ;)
2019. jún. 11. 20:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor elnezest.
2019. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!