Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Napjainkban a nők borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban a nők borzasztóan érzelemmentesek lettek, abszolút nem tudják kimutatni az érzéseiket. Miért?

Figyelt kérdés

A bújás, meg az ehhez hasonló dolgok nem szívből jönnek, hanem erőltetett módon, mert ez a divat. Nem látom a szemükben azt a csillogást, sem akkor, amikor rám néznek, sem akkor, amikor a pasijukkal vannak (igen, figyelem őket, hogy mennyi esélyem van elhúzni a csávótól a nőt).


Több nőismerősömmel beszéltem, és bevallották, hogy szavakban pl. képtelenek kimutatni az érzéseiket. Azért furcsa ez, mert a 90-es, 2000-es években nagyon szerelmetesek voltak a lányok. A magyar slágerek többsége is a szerelemről szólt nem úgy, ma ez sem így van, hanem a gangsta rap-et majmolják.


Megváltoztak a nők, megváltozott a világ. Talán a feminizmus az oka ennek, amely elhitette a nőkkel, hogy keménynek kell lenni. Ennek az lett az eredménye, hogy a nőkből kihalt az igazi romantika. Olyan szerelmes SMS-t, amilyen kb. 10 éve kaptam lányoktól, már nem fogok kapni. Legfeljebb valami facebook-os szart, az üzenőfalon.


Nagyon-nagyon sok férfi pont ezért jár prostituálthoz, mert otthon nem kap elegendő szeretet. A prostiktől pedig nem is a dugást, hanem a barátnő-feeling-et kérik, és fizetik meg. Ez egyáltalán nem véletlen.


Szánalom a köbön.


2019. jún. 11. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem húznám a pofámat(szép kifejezés),ha a mai társadalom(fiúk,lányok egyaránt)korrektek és tisztességesek lennének.
2019. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van a valaszoloknak hogy aki egyszer csalodott (vagy tobbszor) az nehezebben mutatja ki az erzeseit. De szerintem a kerdezo arra kivancsi hogy akik mar komoly kapcsolatba vannak es biztosak benne h a parjuk nem csak kihasznalja oket, azok miert nem mutatjak ki. Ezen en is sokszor gondolkoztam mert en is eszre vettem hogy ez van. Valoban koze lehet a feminizmushoz sajnos.

En is ugy latom a mai parokon hogy csak azert fogjak egymas kezet vagy tesznek fel kozos kepet mert igy szokas. Legalabbis a magyaroknal ezt veszem eszre.

Majdnem az egyetlen par akit tudnek mondani h ennek a teljes ellentetje, az hala Joistennek, en es a volegenyem 😁

2019. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En is csalodtam 2x is, es ezert a mostani paromnak aki hamarosan a torvenyes ferjem lesz tobb idobe telt mire kimutattam az erzeseim sokaig megtartottam az 1 lepes tavolsagot.. Aztan lattam milyen az amikor egy lanyt tenyleg szeretnek becsulnek komolyan vesznek es azota nem telik el nap ugy hogy ne mondjam el vagy irjam meg neki hogy mennyire szeretem es o a mindenem
2019. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aha, és a képeken látszik ez hogy akkor most kell egy páros kép, hogy jobban lehessen okoskodni a facebook csoportokban, meg jobban menjen az állás találás, haver szerzés, bármit elintézés. Emiatt aztán összedugják az arcukat, közben egyik (vagy mindkettő) már rég másba szerelmes. Nem hiszek az arc összedörgölős képekben, mert már néhányszor meglepődtem mikor az ilyen párokról kiderültek dolgok. Az ilyen sablonos arc összedörgölésre gondolok, hogy gyere má Józsi így kell beállni, ha már nem kérted meg a kezem megint. Megy a kép a face-re, jönnek a like-ok, aztán meg mennek álmodozni másról, vagy megcsalni a másikat.
2020. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!