Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a páromat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a páromat, de már abszolút nem férfiként, hanem emberként? Meddig élhet így a kapcsolat?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, halálosan szerelmesek voltunk mikor összejöttünk, de az utóbbi 1-2 évben abszolút nem vonz szexuálisan, persze időnként csináljuk, és jó is amit csinál, de nem kerít el az a nagy extázis, izgalom érzet. Régen ha ránéztem már hancúrozhatnékom volt, most már ideig-óráig simogat mire megjön egy kicsit is a kedvem.

Kb úgy érzem mintha a legjobb barátom lenne, akivel időnként szexelünk, de a szerelem érzetnek nyoma sincs.

Minden más rendben a kapcsolatunkban, szeretjük, megértjük egymást, vannak közös programok stb de a szexualítás a részemről kiveszett. Ő szokta mindig kezdeményezni a szexet, nekem eszembe se jutna.

Gyerek nincs, szedni se szedek semmit, amitől csökkent volna alibidóm. Sőt, szégyenlem de más férfiakat meg néha nagyon megkívánok, de sose feküdnék le velük mert tisztelem a páromat, csak rossz, hogy ő már nem indít be, pedig külsőre alig változott, csak nagyon megszoktam a testét, vagy nem is tudom. De úgy érzem ő az igazi lelki társam. Szerintetek így mi lesz ebből?

27/nő, 29/férfi

Én vagyok a nő


2019. márc. 2. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már sokáig nem.A szerelem idővel amúgy is elmúlik, helyére általában a szeretet és a megszokás kerül.Ez mindenkivel így lesz előbb-utóbb.Ha folyamatosan a szerelem, izgalom érzését hajszolod, akkor rengeteg kapcsolatod lesz még az életben, ami kellemes kis út a totális kiégéshez.
2019. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Pedig az a normális,ha még 7 év után is vonzódsz valakihez,hagyjuk ezt a szerelem elmúlik,blabla dumát.
2019. márc. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor tanuljátok meg, hogy a szerelem a mi kivetítésünk a másikra... ergo az IGAZI szerelem akkor jön, amikor megismered, és baromira szereted... tessék ennek utána nézni ;)

Minden kapcsolatban vannak mély pontok, de nem ártana, egy önmegismerést végezned, hogy rájöjj mitől érzel így... illetve nem-e olyan gondolatok “ábrándítanak-e ki” ha nem is közvetlenül, amely teljesen felesleges vagy nem helyén való?

Mikor változott meg minden? Nem te változtál? Elgondolkodtál-e már azon mi okból kívánsz meg más férfit? Mert nem kizárt, hogy az ismeretlen vonzz, csak épp ha megismered ugyanez lenne, tehát ezen téveszmét kell akkor helyre tenni. Ésatöbbiésatöbbi

2019. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig 7 év után a házasság és gyerek téma jönne. Szerintem gondold át, mennyire tartod őt férfiasnak. Tényleg ő az a nagybetűs férfi, akire felnézel és rajongsz érte? Ha nem akkor most kell kilépni belőle...
2019. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg teljesen normális, hogy 7 év után nem vagy fülig szerelmes, ilyenkor már erősebb a szeretet, bizalom, összetartozás érzése, mint a pillangók a gyomorban. Mélypontok minden kapcsolatban vannak, szexualisan is. Tovább kell rajta jutni, ne temesd el a kapcsolatotokat. Nincs okod rá. Ahoyg előttem is mondtak, ha folyamatosan a szerelmet és izgalmat akarnánk hajszolni, kiégnénk, és nem is lennének gyémántlakodalmak.

Egyébként ha nem is indit be, próbálj flörtölni vele, hozzábújni és igen is kezdeményezni te is, lehet az őt is inspirálja, és javul is a szexualis életetek.

Ami még eszembe jutott, hogy nagyon boldog és hálás lehetsz, hogy megtaláltad a lelki társad, keveseknek sikerül, és nagyon sokan megküzdenek egy kapcsolatban sok más, nehezebb dologgal is. Örülj, hogy egészségesek vagytok és szeretitek egymást. Az életben semmi sem tökéletes örökké.

De persze igény lehet a változtatásra, de semmiképp ne engedd el ezt a kapcsolatot. Gondolj bele, annyi éven keresztül mennyi energiét, szeretetet a lelketeket tettátek bele, mennyi időt, közös emléket és élményt....ugye nem akarnád mindezt feladni csak azért, mert már nem indit be ugyanúgy mint régen?

2019. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, dehogyis, nem akarom őt eldobni. Épp ezért tettem fel a kérdést.

Csak félek, hogy idő után majd máshogy is eltávolodunk....

De köszi a válaszokat:)

2019. márc. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!