Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves 30 év körül járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30 év körül járó (szűz) férfiak. Ti hogy viselkedtek egy nővel aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 20:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
Lehetőleg kerülünk mindenféle interakciót, és úgy teszünk, mintha nem is létezne.
2019. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
ugyanúgy, mint egy nővel aki nem tetszik
2019. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
ignorálom, levegőnek nézem.
2019. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Off: Hm, érdekes lenne tudni, vajon a válaszadók is tettek-e már fel "Miért vagyok még mindig szűz 25,5 évesen?" típusú kérdéseket. Ha igen, meg is kapták a választ.
2019. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
4es 30 év alatt elértem azt az állapotot, hogy lesz@rom. Magyar nővel elvből se! Volt időszak amikor lenéztek engem. Most én nézem le őket.
2019. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Semmibe veszem, mint általában a nők nagy részét. Nem

szoktam hiú reményeket táplálni mert nagyot lehet ám esni.

Ilyenkor megkapom hogy mennyire el vagyok szállva magamtól,

ja ráadásul önző és barátságtalan vagyok. Mert ugye ezt

látják.

2019. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés, hogy ezzel a "falat építek magam köré, hogy ne csorbuljon tovább a büszkeségem" hozzáállással jót tesztek-e magatoknak?

Rövidtávon nyilván úgy tűnhet, de hosszútávon semmiképp.

2019. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
# 4 Mi a válasz? Én tudom magamról, hogy az az oka, hogy magamnak való vagyok, nem tudtam igazán beilleszkedni a társadalomba, meg úgy kb sehova se egész életemben. Mindig búval b...ott voltam a külső szemlélő számára. Mindig úgy tekintettem a világra, mint valami külső személélő, aki nem részese. Pedig valójában ott vagyok, csak baromira nem érdeklek senkit, mert nem tudom jó marketinggel eladni magam. Egy hagyományos mosópor vagyok, aki senkinek se kell, mert ott van ezer féle más, ami valójában ugyan olyan, csak mindenféle kamu dumával, meg szebb csomagolással hirdetik...
2019. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Nem építek falat, csak mivel itthon élek még nehézkes külföldivel ismerkedni. :D A magyar nők le vannak írva a szememben. Nem az összes nővel van bajom. A fiatal magyar nők többsége beképzelt hulladék.

Ebből a halmazból idő és pénzkidobás kiszortírozni a normálisat. 40-50 év körüli nővel hamarabb tudnék kapcsolatot létesíteni, mint a korosztályom beliekkel. Ez az igazság! Csak dugni jók, de igényem a "csak dugásra" nincs. Annál többet akarok egy nőtől.

2019. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Hogyan tudtok nem ránézni arra aki tetszik? Utána mit éreztek? Mi játszódik le a fejetekben? Ha másik férfi közeledik eközben a nőhöz aki tetszik nektek, akkor reagáltok bármit is?
2019. jún. 15. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!