Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, titeket kérdezlek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket kérdezlek, hogy vajon mi lehet az oka annak, ha egy nőnél (átlagosan vékony testalkatú, normális arcú, elfogadhatóan ápolt) soha nem kezdeményeznek a férfiak?

Figyelt kérdés

25 voltam, mikor először csókolóztam, előtte semmi, még egy randi sem.

Mindig azt hiszem, hogy tetszek valakinek, őrlődök rajta hónapokig, évekig, hogy egy-egy lopott pillantás, összenézés mit jelent, de semmi kezdeményezés, soha.

Nem is hittem, hogy ilyen létezik, de sajnos igen.

Mit tanácsoltok, mert nem jó egyedül..



2019. jún. 16. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom tanácsolni, hogy ismerkedj emberekkel.. :)
2019. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártál olyan helyeken ahol sok a proli, különben már rég lenne..
2019. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"őrlődök rajta hónapokig, évekig"


hát ezért (is) lehet. ne legyél befeszült, többnyire annak a pillanatnak nincs jelentősége, engedd el úgy ahogy jött :D


én pasiként gondoltam ezt túl, jó sokáig.. és én is azon filóztam, hogy mi a francért szemeztünk ha utána semmi?..

hát miért? mert bejöttünk egymásnak. ennyi :D


de ezzel annyi is volt az egésznek, nemsokára jött a következő.


ha nem jó egyedül akkor teremtsd meg a lehetőséget, hogy a férfi közeledhessen feléd, ne keltsd az érinthetetlenség illúzióját, nagyjából ennyi.

2019. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert a ffiak pláne a fiúk ha a 17-25 éves korosztályt nézzük,pipogyák,nem mernek odamenni a lányhoz,egyszerűbbnek látják és szerintük kifizetődőbbnek ha a farkukról küldenek a neten képeket "bekapnád?!" felkiáltással,élőbe viszont ránézni nem mernek a nőkre.Az internet átka ez,régen motiváltabbak voltak a fiúk/ffiak,mivel nem volt "könnyebb" út.

Alapból én is konzervatív nő vagyok,de szerintem ma már felcserélődtek annyira a nemi szerepek hogy "nem ciki" a nőnek kezdeményezni.

2019. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek sokszor nem azért nem találják meg a társukat , mert nem akarják, vagy mert nem járnak el sehová, vagy mert nem próbálkoznak.....


Hanem azért mert az a valaki nem is található meg sehol....


Sokan mondják, hogy hol?? hol hol hol?


Sok sok embert csak elkerülünk. Lehet, hogy évekig elmegy reggel a 8-as vonattal, 5-kor hazajön , pénteken elmegy 2 kor vásárolni, délután 6 kor edzőterembe, szombaton este 8-kor moziba.

Te meg.....9-es vonattal mész és a 6-ossal jössz, 4 kor mész vásárolni, 6 kor edzőterembe, szombaton délután 3-kor moziba.....


Volt olyan aki 3 utcányira lakott tőlem (nem Budapest) 26 éve itt élt ahol én, és csak 26 év után láttam először mert más munkahelye lett...


Mivel elég szűkösen élünk emberek a többség legalább is, beszűkülve egy kis térbe, így ritkán látunk új embereket, illetve amerre megyünk ahová járunk ott minket sem talál meg senki.


Több helyen, többször kellene megjelenni.


És sokan csak egy irányba járunk , van aki csak kelet felé megy mindig és nyugat felé soha, a nyugat felé élő emberek talán még sosem látták, és most csak 5-10 km-erről van szó...mert a megszokott helyekre megszokott utakon járunk megszokott emberek közt.

És abba az egy irányba lehet, hogy csak kretén pasikat meg kretén nőket lehet találni és ezért lejön egy átlag....

2019. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha bokolnak az a baj, ha nem bokolnak az a baj ... nem egyszeru ...
2019. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Hát figyi, nehogy már mindig a férfiak kezdeményezzenek! 😂 Gondolom megszakadtál volna, mint a véres hurka, ha oda kellett volna lépned néha-néha. 31F
2019. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te sem mozogsz ilyen szerelmi dolgokban otthonosan mint én...

Előfordul az ilyen :D

Van aki csak egyszerűen peches ilyen dolgokban.

Különösebb oka nincs neki, tehát külső-belső rendben van, mégsem találja a párját, vagy csak sokára az illető.


Én azt javaslom próbálj szerencsét valamelyik színvonalasabb társkeresőn!

De vigyázz, mert simlisek a férfiak!

F36

2019. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj erre a dologra nagyon rá, lehet, hogy valakinek a mosolyod fog megtetszeni egyszer.
2019. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!