Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lànyok! Ha az expasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok! Ha az expasitok megveri az új pasitokat akkor mit fogtok gondolni az új pasitokról?

Figyelt kérdés
Egy béna nyomoréknak fogjàtok tartani?? Esetleg elhagyjàtok?? Tegyük fel expasi azért veri meg mert összemert jönni veled pedig az ex még szeret téged.

2019. jún. 22. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es gondolkodásmódja:

"Hööö, höö, én lenni neandervölgyi ősember alfahím... döngetni mellem... megverni vetélytárs... dugni újból nőt..."

Nem csoda, hogy a neandervölgyiek kihaltak.

2019. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Vicces vagy :) Én csak azt mondtam, hogy nem árt ha az ember több oldalon is megállja a helyét az életben :)

Ha már neandervölgyizel beszélgethetünk ki mit dolgozik :) Ja bár ez egy anonim oldal mindenki azt mondd amit akar, sebaj.

2019. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
35%

Férfi vagyok, de leírom a sztorimat.


Összejöttem valakivel, az exe meg nekem jött boxerrel. Pofán lőttem 2X, gázpisztollyal. Erre a csaj engem dobott, mert én vagyok az agresszív, barom, erőszakos állat.


B+!!!! :O

2019. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az nemsemmi utolsó :D

De a lelkiismereted nyugodt.

2019. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, biztos nem lett volna a pasim, ha egy agresszív pots.

Amúgy ha megtörténne, feltételesen, segítenek az új barátomnak feljelentést tenni.

2019. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, amiért egy gyökér így elbánt vele. Nem tartanám nyomoréknak azért, mert nem verekszik vagy mert nem kifejezetten erős fizikailag. Én sem ez a fajta telepi gettó p...a vagyok, aki ennyire felszínes, és nálam a férfiasság nem itt kezdődik. Az exre meg ráhívnám a rendőrséget.
2019. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!