Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ront (hat) el mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ront (hat) el mindent egy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Két ilyen kapcsolatcsírám volt, amik nem voltak mélyek, mikor elhangzott a szó. Jól éreztem magam celük, nem volt semmi anyagi része a dolognak, tehát tényleg jó volt, szerettem őket, de hiába éreztem szeretetet és szerelmet, korai volt kimondani, és mikor kimondták, akkor nem tudom, hirtelen elmúlt. Vagy nem is tudom, mintha hirtelen elpárolgott volna a rózsaszín köd/felhő és semmi. Ez miért van, miért múlt el egyetlen szótól?

2019. jún. 25. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szeretlek szó már csírájában megöli a kezdődő kapcsolatot, akkor nem kár érte!
2019. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert nem szeretted őket, csak hülyítetted mind a kettőt, és mikor beléd habarodtak, és ezt ki is mondták, megijdetél.
2019. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért,mert szeretnél érezni valamit,és szerelemre is vágysz,de nem megy.Így amikor realitássá válna kipukkad az álomlufi.

Vagy minden addig kell neked amíg meg nem kapod,utána már érdektelenné válsz.

2019. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hülyítettem senkit, teljesen normálisan viselkedtem a kapcsolatban, és egészen addig meg sem fordult a fejemben bármi szakítással kapcsolatos dolog, míg ki nem mondták. Tehát nem is gondoltam, hogy ezután ez lesz.
2019. jún. 25. 15:17
 5/9 A kérdező kommentje:
És nem vagyok ilyen alapból, hogy minden addig kell, amíg meg nem szerzem, kapom. Egyáltalán. Úgy éreztem, kellenek nekem, akikkel épp együtt voltam, és valamiért mégsem, de nem tudom, miért. De utólag megbántam az egyiket, mert hiányzott, tényleg, de nem mertem megkockáztatni újból, ahányszor eszembe jutott, hogy kimondja, hogy szeret, kiráz a hideg
2019. jún. 25. 15:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt addig ertekes vmi neked, amig kuzdeni kell erte, ha konnyen adjak elveszti az izgalmassagat. Azert zavart mert te meg egyaltalan nem erezted azt a szerelmet ami a szeretlekhez kell. A masik meg elobb beled esett es mar megvolt, mar nem kellett erte kuzdeni. Nekem is volt ilyen srac, aki amint latta h ha hiv rofton megyek, meg mindig visszairok, mar nem is voltam annyira erdekes. Ez van. Mondjak hogy ne taktikazzon az ember, de ha tul koran vagy oszinte, a legtobben megijednek.
2019. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk azzal kellene kezdeni, hogy nem jössz össze olyannal akibe nem vagy szerelmes. Ez alap.

Én is azt mondanám, hogy egyikhez sem kötött nagyon semmi, csak jül érezted magadat velük de nem szeretted őket. Így nem szabad összejönni senkivel.

Egy normális párkapcsolatban ahol két ember együtt akar lenni nem lesz olyan, hogy korai a "szeretlek". Hogyha szerelmes lettél volna bármelyikbe is akkor nem érezted volna egyáltalán korainak ezt kimondani.

2019. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nem tudok egyből beleszeretni senkibe, nincs az, hogy meghúzzuk a vonalat, hogy "na, most szerelmes lettem beléd, innentől kapcsolat és járunk". Sok közös program volt, jól éreztem magam és szerettem ismétlem sokadszorra, de a szót valahogy még mellőztem volna
2019. jún. 25. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert itt kiderült, hogy nem volt szerelem, amit addig éreztél és nem is lett volna belőle az.
2019. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!