Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ugrasszam ki a nyulat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki tetszik nekem és az észrevételeim alapján ez kölcsönös. Sajnos látom rajta hogy nagyon bátortalan. Hogy tudom bíztatani? Érdemes féltékennyé tenni? Fiúk! Ti voltatok ilyen helyzetben? Mi volt az amikor már nem bírtátok és határozott lépéseket tettetek a lány felé?

2019. jún. 25. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Féltékennyé tenni a legnagyobb butaság, főleg egy amúgy is bátortalan embert.
2019. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mik az észrevételeid?
2019. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
76%
Szemezz vele! Közben mosoly(ne legyen erőltetett).. annál megnyerőbb nincs, bízz bennem :)
2019. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl. : le sem veszi a szemét rólam, csak akkor fordul el ha ránézek.
2019. jún. 26. 00:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

“Érdemes féltékennyé tenni?”

- Az én legnagyobb platóimnal anno ez volt az utolsó csepp, amiért ttoketlen volt, nem lépett és ennél a gyerekes pontnál, amikor ilyet csinált, le is írta magát nálam a viselkedésével. Azóta ki is ábrándultam.


- másik pasi példája,akihez nem ennyire erősen vonzódtam, de azért volt valami a levegőben mindig: rajta nem is láttam, hogy vonzódik hozzam.. igazából nem hazudok, fele ennyi jelét nem mutattam felé, mint az első, felénk srácnál, - azt is önkéntelenül, nem kezdtem ki vele, hiszen nem is gondoltam volna, hogy ő is vonzódik.


Mégis, meglepetésemre utóbbi pasi szinte a semmiből kezdeményezett... Egyszeruen levágta rajtam már ennyibol is. Ezzel meg ugye felszította bennem is a tüzet, hiszen nem tudtam, hogy ő többet is akarna eddig. Utóbbi eleve magabiztosabb, dominánsabb, ami már önmagában kitétel egy férfinél, de hogy egy mulya, csak játszmázni merő férfi csak leírja magát egy értelmes nőnél, az is biztos. ;)

2019. jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el kávézni, vagy cukrászdába, vagy csak úgy sétálni, vagy ücsörögni egy padon. (Nem kell a legnagyobb hőségben kimenni sétálni:))
2019. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha néma vagy írd meg neki, hogy szívesen járnál vele. Neked mennyivel nehezbb a verbális kommunikáció mint neki?
2019. jún. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok. Én most jutottam el arra a pontra, amikor úgy döntöttem, hogy levegőnek nézem. Két dolog történhet: vagy elhal a dolog, mert annyit nem érek neki, hogy rákérdezzen mi történt, vagy pedig megkérdezi és akkor megmondom neki az igazat. Más megoldást nem látok.
2019. jún. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

"aki tetszik nekem és az észrevételeim alapján ez kölcsönös"


Ha felnőtt lennél, akkor te kezdeményeznél valami komolyabbat és nem játszmáznál.

2019. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szóval nézitek egymást.

Mi lenne, ha szóba is állnátok játszmázás helyett? Kollégák szoktak beszélgetni, csak úgy.

Nem kell egyből érzelmeket belevinni, csak megteremteni az alapot egy kis flörtölésre.

2019. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!