Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy távkapcsolatban melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolatban melyik félnek kell 'ugrálnia'? Tényleg ekkora bűn, hogy elutazok a családommal?

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk, igazából nem egy áthidalhatatlan távolság. 170 km háztól házig, nekem tömegközlekedéssel 4-4,5 óra (ha a MÁV-nál nincs késés...). A barátom autóval jár, neki ez autópályán kb 1 óra lenne összvissz. Mégis mindig én megyek hozzá, Budapesten belül is még metrózok, villamosozok, mert ő az állomásra nem jön ki értem. Közben folyton használja az autóját, szóval hiába jön azzal, hogy "nincs benne benzin", akkor hirtelen van, ha a haverjaival kell csak úgy céltalanul menni valahová...


Mindig elvárja, hogy én menjek hozzá, de általában úgy, hogy csütörtök este ír, hogy hétvégén ráér, találkozzunk. Most nekem itt volt a vizsgaidőszak, majd' megőrültem, és egyszerűen nem értette, hogy nem tudok most félnapokat utazgatni, tanulnom is kell, de ha eljönne, akkor nyugodtan, csinálhatunk valamit, de most én nem tudok menni. És ahelyett, hogy megértő lett volna, még ő cirkuszolt, hogy nekem ez a kapcsolat semmit nem ér, igazából a legfontosabb vizsgám előtti nap egész nap, és egész éjszaka sírtam, úgy beszélt velem... Ma is mondta, hogy jövőhétvégén megy haza (a szülővárosunkba), és hogy aludjak náluk. Írtam neki teljesen normálisan, hogy de szívem, tudod hogy utazom el anyáékkal Ausztriába, 4 napig nem leszünk otthon. Erre magából kikelve kiabált velem, hogy akkor ő le is sza..rja ezt a kapcsolatot, ha fontos lenne nekem, megoldanám. Odavissza az út 1500 km, nem értem, hogyan kéne megoldanom... Most is kivagyok, mert alig vártam, hogy a vizsgák után kicsit pihenjek, a szüleimmel legyek (6 hete nem láttam őket). De mégis bűntudatom van. Pedig kérdeztem a páromat, mikor le lett szervezve ez az egész, nem akart jönni.


Már elegem van, néha a szakítás szélén állok. Az a legrosszabb, hogy szerinte mindenért én vagyok a hibás, ha pedig mondanék valami "ellenérvet", akkor azonnal azzal jön, hogy kifogás így, kifogás úgy, meg őt hibáztatom. Nem, de néha vannak helyzetek, amikor senki nem hibás. És én szeretnék mindent megbeszélni, megoldani nyugodtan, de ő csak hibáztat. Szerinte mivel én nem dolgozom, nekem kell menni hozzá, én alkalmazkodjak mindig. De az ő munkája sem egy hú, de megerőltető állás, igazából egy asszisztens csak. E-maileket csoportosít, kávéért, ebédért megy, postára megy, ha éppen a főnöke nem ér rá, felveszi a telefont és felírja, ki kereste. Egész nap telefonozik, nem tudok neki olyankor írni, amikor ne válaszolna... Én az orvosira járok, most vizsgaidőszakban tanultam reggel 8-tól este 10-ig. Ő meg folyton azzal jön, hogy én nem csinálok. De közben őt is ugyanúgy támogatják a szülei. Ők fizetik pl a lakása rezsijét, a biztosításokat, a telefonszámláját, 1-1 drágább cipőt/utazást/ruhát. Ő amit keres, azt elkölti a mindennapokban, bulikra. Ez is rosszul esik, hogy én költök rá, pl karácsonyra is külföldről szereztem be azt a cipőt, amit akart már régóta, tőle egy 50%-ra leértékelt, előző évi Douglas ajándékcsomagot kaptam... A szülinapomat folyton elfelejti (3. éve vagyunk együtt), és ha esetleg felhoznám, ő csattan fel, hogy nem emlékezhet mindenre, ha meg mondom, hogy kiíírja a Facebook, Snapchat, Instagram, akkor az a baja, hogy "ő nem figyeli ezeket külön". De a random csajokat meg mindig felköszönti, még a névnapjukon is... Ha ezeket megemlítem, akkor hisztizek és nyávogok szerinte.


2019. jún. 28. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
de amúgy neki ez egy kicseszett óra még munka után is eltud menni pl pénteken és akkor ott töltené a kicseszett hétvégét.... mert igen a suli főleg vizsga időszakban sokkal stresszesebb mint a munka...
2019. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem jó minden, ha feltételhez van kötve. Ha kettesben vagyunk, ha nem kell semmit csinálni. Ez nem így megy.
2019. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen nők, mint te annyira hozzászoknak egy ilyen bäromhoz, hogy utána a büdös életben nem fogják megbecsülni a normális férfiakat. Úgy szájbacsapnám a barátodat, hogy a takony menetet vágna a nyakán. 31F
2019. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Erre magából kikelve kiabált velem, hogy akkor ő le is sza..rja ezt a kapcsolatot"


Ne aggódj, már jó régóta lexarja. Csak nyilván nincs olyan férfi, aki visszautasítaná az ingyen házhoz járó pnát.

2019. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Legalább olyan csávóért jársz házhoz dugni, akinek aranyból van a tudod mije? Vagy legalább extrémen jóképű, tehetséges sportban/művészetben,stb.? Mert akkor még úgy ahogy megérteném, bár idáig akkor sem sülyednék, pedig nem vagyok egy matyóhímzés.
2019. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ennyire hulye nem lehetsz, hogy ezzel a tahoval vagy mar 3 eve...

Anyosom uj ferje is igy kezdte. Szep es jo volt minden. Amig az o kenyelme volt biztositva. Aztan lassan kezdte megmutatni a valodi szemelyiseget.

Amit nem o talal ki az hulyeseg, 2 forintert eladna az anyjat, manipulal akit csak tud, anyosomat meg ejjel dobta ki szoszerint a hazbol.


Ha van egy csepp eszed meg a mai nap elkuldod melegebb eghajlatra orokre.


De nem fogod mert hat kettesben rendes, meg rossz napja volt ,meg szereted, meg meg fog valtozni, meg a tobbi blablabla.

2019. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szakits vele. Ez a srac egy idiota barom. Kihasznal teged es csak lehuz azzal hogy folyamatosan teged allit be szarnak. Egyaltalan miert viseled meg ezt el? Csak mergez teged. En mar reges reg kidobtam volna. Kezdve ott hogy igy beszel veled elvarja hogy ennyit utazz es meg az allomasra se kepes erted kimenni. Tenyleg nem ertem megis miert vagy vele meg egyutt. Szakits vele ha jot akarsz magadnak.
2019. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!