Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kétségbe vagyok esve, sose lesz már komoly párkapcsolatom? 20/l

Figyelt kérdés
nem tudok párkapcsolatot újra kialakítani senkivel Volt egy 3 éves (elsõ) aminek lassan fél éve, hogy vége azóta voltak fiúk akik szerettek volna komoly kapcsolatot velem kialakítani, viszont én nem éreztem azt, hogy bárkivel is újra együtt tudnék lenni. Lelkileg testileg egyaránt Bármennyire próbálkoztam mindenkiben a volt páromat kerestem pedig sok rosszat tett velem.(Persze nem csak negatívat) viszont rengeteget bántott, és tudom, hogy nem lenne jó vele de még most is szeretem. Jelenleg van megint egy fiú akivel alakulnának a dolgok, csak aggódom,hogy működne e még valakivel. Nem igazán tudom összefoglalni amit érzek nagyon nyitott vagyok az emberek felé, társaságkedvelõ de azzal szembesülök, hogy a sok csalódás miatt attól aggódom, hogy õ is ugyan olyan lesz mint a volt párom. Amikor már majdnem elcsattant a srác és köztem egy csók, az a gondolatmenet ment végig bennem, hogy ne csináljam mert megégethetem magam, lehet még rosszabb lesz vele párkapcsolatban mint a volt barátommal.. közben vágynék az érintésére,hogy beszélgessünk, és amikor megölel vagy megsimogat érzem, hogy bizsergek... Nem tudom mit tehetnék az exem okozta sérüléseket nem tudom sehogy kidolgozni a lelkembõl..mondják,hogy az idõ.. de úgy érzem fél év leforgása alatt még mindig nem vagyok jobban. Nem akarok magamnak szenvedést, én szakítottam vele nagyon nehéz volt, de szerintem jól döntöttem. De azóta ez van amit leírtam. Volt már valaki hasonló cipõben? És ha igen akkor mit tehetnék, hogy ismét bízzak abban nekem is lehet egy szeretõ párom..?
2019. júl. 5. 16:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, nagyon hasznosakat olvastam amik tudtak segíteni:)
2019. júl. 7. 06:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Nőből vagy akkor lesz amikor akarod. Akkor is ha csak bántanád az illetőt. Kérdésed csak hiszti de ez érthető az életkorodból
2019. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ajánlom mások figyelmébe hogy mennyire fel van gyorsulva a társadalom. Fél év már soknak számít párkapcsat nélkül. Mit szóljanak azok akik 7-8 éve vannak pár nélkül? Természetesen semmit mert azonnal megkapják hogy ez az ő hibájuk...
2019. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Őszintén én 8 hónapig éreztem így magam de egy terapeuta segített!
2019. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!