Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lesz barátnőm, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz barátnőm, komoly párkapcsolatom akkor könnyebben fogok döntéseket meghozni, mint egyedül?

Figyelt kérdés

Egyedül elég nehezen hozok döntéseket, sokszor nem tudom azt, hogy jól döntöttem e. Egyedül élek saját lakásomban és nyűgként élem ezt meg. Abban reménykedem, hogyha lesz barátnőm akkor könnyebben fogok döntéseket meghozni és, ha mondjuk nagyobb tételű dolgot veszünk meg akkor együtt beszéljük meg és együtt döntjük el, hogy mi legyen. Persze azt nem szeretném, hogyha helyettem döntene és irányítana.

Döntésképtelenség általában mennyire gyakori probléma és ezen segít a párkapcsolat?


2019. jan. 9. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Neem, nem. Pont fordítva van! Amikor már önálló leszel (és ebbe a döntésképesség is beletartozik), akkor lehet komoly egyenrangólú kapcsolatod.

Érted ugye, hogy miért mondom az egyenrangút!? Egy gyámoltalan döntésképtelen ember mindig csak alattvaló lesz, aki sosem képes kiállni magáért, mindig más dönt helyette.


Ideje felelősséget vállalnod magadért!!

2019. jan. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az ember társaslény, ezt is vedd bele!
2019. jan. 9. 08:56
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a párodtól is függ, de egyébként igen, ha két ember dönt el valamit az mindig nagyobb biztonságot, "megerősítést" ad.
2019. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyedül élni elég nagy szívás és én úgy vettem észre, hogy azok az emberek a legboldogabbak akiknek van párjuk. Erről kár is lenne vitatkozni.
2019. jan. 9. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

De az, hogy valaki kapcsolatban van, nem azt jelenti, hogy kis gyámoltalan, döntésképtelen senkiként viselkedhet.


Igazi ember önmagában is képes döntéseket hozni. Nehéz megtanulni, de megéri egész embernek lenni.

2019. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Döntésképtelen ember tipikusan irányító partnert szokott kifogni.

Szóval vagy nőj fel a problémákhoz, vagy fogadd el, hogy leendő partnered irányítani fog.

2019. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Feltehetoen igen, de csak ha ilyen szempontból nem rád hasonlító lányt találsz.
2019. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"én úgy vettem észre, hogy azok az emberek a legboldogabbak akiknek van párjuk. Erről kár is lenne vitatkozni."


Márpedig ebben tévedsz. Azok az emberek a legboldogabbak, akiknek jól működő párkapcsolata van, és szerelmesek. De ez a ritkább. Attól, hogy van párod, még nem leszel boldog, ha állandó problémák vannak, nem vagytok szerelmesek, csak "legyen már valaki", vagy épp nagy a szerelem, de a rózsaszín köd után kiderül hogy nem illetek össze és az egész egy tévedés volt stb. A legtöbb párkapcsolatban élő ember nem boldog. Nézd meg itt a kérdéseket. Megcsalások, vagy azok gyanúja, nem szeret már, nem kíván, "elengedhetem"-e a harmincas páromat egy nyavalyás rock koncertre, nem érzem magam nőnek/férfinak mellette stb.


Egyedül nem tartozol számadással senkinek és van időd magadra, fejlődj, épülj. Majd jön a társ, ne aggódj. De tévedsz abban hogy egyedül élni szívás, vagy kevésé lehetnél boldog ember.


Nekem a házasságom végén évekig alig volt szex. Most sem szexelek,mert egyedül vagyok. Mégis boldogabb vagyok most, mint a társas magányban, pedig negyvenes nőként ha nem megyek bele laza kapcsolatokba (és nem megyek, nem vagyok "olyan") lehet, hogy így is maradok. Hiányzik egy társ? Néha igen. Boldogtalan vagyok? Nem. Fura, igaz?


Csak annyit akartam mondani hogy ne aggódj, ne siettesd, és tanuld meg élvezni az egyedüllétet.

2019. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

„Azért boldog, mert párja van”, vagy „azért van párja, mert boldog”???


Basszus... 😃😃😃 ok-okozatot nagyon nem látod át 😃

Nyilván egyértelmű, hogy aki boldog tud lenni magától is, az egy vonzóbb-egészségesebb személyiség, így hosszútávú párkapcsolatra alkalmas. Hát persze, hogy boldognak látod. Az ilyen emberek kapcsolat nélkül is boldogok, azt felejted csak el...

2019. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!