Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Több, mint éve “barátok” vagyunk, ő szerelmes belém a kezdetektől, én nem. Viszont vonzódom hozzá, történtek köztünk dolgok, nem egyszer. Többször megpróbáltunk eltávolodni egymástól, de nem sikerült, mindig ugyan ott kötöttünk ki. Megmagyarázhatatlan okból egyszerűen nem tudjuk egymást elengedni. Mit tegyek? 23/L

2019. júl. 8. 07:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Ùgy,hogy átgondolod,vajon,ha vonzódsz hozzá,akkor miért nem akarsz tőle semmi t?

Te nem akarod elengedni,ő csak azért nem tud Téged, mert szerelmes is.Te viszont az egodat simogatod vele,a vágyaid kielégítése fontosabb,mint a másik lelkivilága.Szóval fel kell nőni.Már ha a vágy az valóban csak vágy.

2019. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az egómat abszolút nem simogatja. Ha nem lenne fontos ő, akkor a kérdést fel sem tettem volna. Próbáltam mással ismerkedni, de mindig ő jut eszembe, ha más férfival beszélek.
2019. júl. 8. 07:48
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nálad több mint csak vágy.

Egy sima vonzódás nem jár ennyi mindennel mint amiket te le írtál, legalábbis nálam nem.

L

2019. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezért írtam,hogy át kéne gondolni,hogy az a vágy valóban csak vágy-e...Vagy Te is szereted,csak azt hiszed akkor kib#aszott pillangóknak kéne a gyomrodban lennie.Vagy nem mered bevállalni ,és erre különböző okokat tudsz sorakoztatni.
2019. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Lehet, hogy tényleg úgy gondolom, hogy ha a pillangós érzés nincs meg, akkor szerelem sincs. Ezen kívül mit értesz szerelem alatt?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. júl. 8. 07:54
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az,amikor a másik ember mindenhova beférkőzi magát,a gondolataimba,a napi tevékenységembe.Nem tudok másra gondolni,nem vágyom más társaságára,szeretem,ha velem van,szeretem,ha beszél hozzám,ha hozzá ér,ha keres,ha ír,ha válaszol.És ha nincs,akkor csakcsegy valami űrt érzek. A hülye pillangókat meg Te hagyod,vagy nem hagyod repdesni a hasadban.Ha félsz,akkor akár el is maradhatnak.
2019. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
De nevezz meg okokat,amiért szerinted nem szereted.És azt is amiért szeretsz vele lenni.
2019. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudok okokat megnevezni. Tökéletes lenne vele, mindig engem helyez előtérbe. Mégis azt érzem, hogy hosszú távon nem tudom magunkat elképzelni, holott ha nem beszélünk 1-2 hétig folyton azon görcsölök, hogy vajon miért nem keres. Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszod!
2019. júl. 8. 09:04
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak azert ragaszkodsz hozza, mert pillanatnyilag o a legjobb. Ha lenne mas, akkor el is tudnad engedni.
2019. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy volt más, nem is egy. Mégsem tudtam nekik átadni magam mert eszembe jutott ő, ezért nem is akartam velük bele bonyolódni.
2019. júl. 8. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!