Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el, mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Több, mint éve “barátok” vagyunk, ő szerelmes belém a kezdetektől, én nem. Viszont vonzódom hozzá, történtek köztünk dolgok, nem egyszer. Többször megpróbáltunk eltávolodni egymástól, de nem sikerült, mindig ugyan ott kötöttünk ki. Megmagyarázhatatlan okból egyszerűen nem tudjuk egymást elengedni. Mit tegyek? 23/L

2019. júl. 8. 07:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Persze, mert azokban a másokban sem volt plusz. De még mindig jöhet olyan.
2019. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De több, mint egy év alatt nem jött. Akiben megvolt a “plusz”. Ezért sem értem, akkor miért nem nyitok más felé.
2019. júl. 9. 09:24
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha eltávolodni nem megy, akkor menj hozzá közelebb. A feltétel nélküli szeretet sokaknál kis idő múlva jön el a bölcsességgel. Az a fajta fellobbanós szerelem az azt mondják hamar elalszik. Ha hosszútávú kapcsolatra vágysz, nem csak egy pillanatnyi érzésre, akkor az nem arról szól, hogy a másik mit tud neked adni, hanem arról, hogy te mit adhatsz neki. Ez sokkal izgalmasabb, mint a tiniszerelmek. Egy láng, amely örökké ég, jöjjön szél, ellenség.

Szerelemnek hangzik nekem ez: "Megmagyarázhatatlan okból egyszerűen nem tudjuk egymást elengedni."

2019. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerelem ez is, kérdező, még ha nem is az a mennybevivős, és földbedöngölős fajta. Viszont azt tudd, hogy a te életedben sohasem ő lesz a nagy Ő. És ha valamikor, sok év múltán betoppan az életedbe, habozás nélkül felrúgsz minden biztos pontot. Sok ilyet láttam már a 60 évem alatt. Olyat is, amikor a példás családanya, az addiktológus főorvos asszony hirtelen "megbolondult", és hátrahagyva családot, állást, megszökött az alkoholista hajóskapitánnyal.
2019. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Az igazi szerelmet arról ismered fel hogy nem a külseje tetszik csupán , hanem a belső énje , a lelke , a szívének szépsége sugárzik ki az arcára ! Az igazi szerelem kétszer jobb "látást" biztosít mert 2 szempár egyesül , így kétszerte jobban , messzebbre lát ! Csak együtt tudjátok elképzelni a jövőt ! De ez kizárólag akkor teljes ( amennyire a földi életben teljes lehet az ember ) , ha JÉZUS KRISZTUSBAN éltek ! Ez biztos , de hit nélkül nincs miről beszélni , viszont egyik a másikat elvezetheti JÉZUSHOZ ! Ez is biztos , de a döntés mindig az egyén döntése ! Szabad akarat . A hit hallásból ered, a hallás pedig ISTEN Igéjéből ! ... Mit mondott a róka a kishercegnek ? " Íme itt a titkom : Jól , csak a szívével lát az ember , minden ami lényeges , az a szemnek láthatatlan ! " De van itt egy nagyon fontos dolog , még pedig az , hogy ha csupán a szívünk után megyünk könnyen eltévelyedhetünk ! Mert az ördög az eszünkön át jut be a szívünkbe . Tehát a rossz hír hogy be tud jutni a szívünkbe , de kizárólag az eszünkön át . JÉZUS viszont egyenesen a szívünk ajtaján kopogtat , és ha beengeded , akkor jó dolgok történnek ! Fel kell ismerned , hogy ki az aki hátulról oson be , mint egy betörő , és lopni akr csak és pusztítani , és aki az aki az ajtón kopogtat és nem tör rád ! Ezért mondtam hogy nem csupán a szívedre kell hallgatni hanem a SZÍVED ÉRTELMÉRE mert van olyan ! Nem pusztán az elméd értelmére , hanem a SZÍVED ÉRTELMÉRE ! ... Ezt csak mély imádságban értheted meg ! Jó utazást kívánok JÉZUS KRISZTUSHOZ , vele , benne biztos jól fgosz dönteni ! :) Én tudom ... minden jót neked kedves !
2019. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy túlmagyaráztam de igaz . a léyneg ne az eszedre hallgass (nyilván ) és ne csupán a szívedre , hanem a szíved értelmére ! fgoj egy katolikus bibliát , mondjuk a káldi neovulgáta megfelelő lesz , és keresd ki a János evangéliuma 10. fejezet , első asszem 5 verse , és addig olvasd , amíg meg nem nyílik rá a szíved ,és megérted mit jelent az hogy a szíved értelme ! :) nem fogod megbánni ezt a tapasztalatot , mert ez egy teljesen új világot tár eléd ami elvezet ( AKI ) elvezet az rök boldogságban , és már itt elkezdődik a földön , igaz csak töredékesen , de eljön az idő hogy színről színre !!!
2019. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vagyok ilyen szinten vallásos.
2019. júl. 12. 08:33
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
Jobb ha nem tudjuk hány vallásos ember van a pokolban ! Nem a vallás ellen beszélek , hanem a képmutató vallásosok ellen . a vallás önmagában semmit nem jelent az üdvösség szempontjából ! Sőt nagyon is lehet belőle bálvány ! És azt mondod nem vagyok ILYEN szinten vallásos ... nem ítéllek meg , de vigyázz mert a langyos az kb ugyanaz mint a képmutató ! Nem állhatsz középre ! Nem szolgálhatsz két úrnak ! Mert aki egy kicsit a világé , egy kicsit az ISTENÉ , az egészen a sátáné ! JÉZUS egész szívet kíván , és nem bánod meg ha Mellé állsz teljes szívvel az tuti ! Te döntesz .
2019. júl. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak legyen folyamatosan erősödő kapcsolatod ISTENNEL , ez a lényeg ! Kérd hogy tanítson imádkozni JÉZUS és adjon neked ŐT értő és kereső szívet ! Imádkozz ilyesmiket hittel , és csak figyelj ... de hittel ! ... Minden jót nked !
2019. júl. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Minden jót Neked is!
2019. júl. 16. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!