Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ha így használja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha így használja a szeretlek szót a párom (férfi)?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan vagyok, hogy ha változás áll be, legyen szó akármiről, elkezdek rögtön aggódni és minden rossz eszembe jut.

A párom alapból ritkán használja a szeretlek szót aminek örülök is, mert elveszti az értékét ha túl sokszor használják, ezzel nincs is baj.

Egy éve vagyunk együtt és régebben mikor már együtt éltünk reggelente munkába menet előtt mindig mondta hogy szeretlek.

Viszont mára ezt teljesen elhagyta és aggódom hogy miért amikor eddig is önszántából mondta. Most már olyan ritkán mondja (néhány havonta) hogy szó szerint furcsának tartom, hogy akkor éppen miért akarta kimondani. Érezni ugyanúgy érzem a szeretetét, csak ez aggaszt azért. Már az is eszembe jutott hogy ilyenkor azért akarja már csak a tudtomra adni, mert csinált valami rosszat vagy nem is tudom. Ugye nálunk is vannak néha kisebb nagyobb viták, veszekedések, hogy lehetett e köze hozzá.


2019. júl. 16. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Már mással dug🐈😂
2019. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj és ne ülj fel az első válaszoló feleletének!

Érezned kell/ene, hogy szeret-e, vagy csak elvan melletted. Szerintem szeret. Idővel elmúlik a szerelmi lobogás, de attól még tűznek marad a tűz.

Idős ffi.

2019. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!