Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfi használja szexre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi használja szexre a nőt? Honnét ered ez a beteges felfogás?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy a szex az örömszerzés egy formája.

Szükséges hozzá a kölcsönös bizalom, és némi ismeretség sem árt. De nem értem, hogy miért háborodik fel néhány nő ha azt merem mondani, hogy egy szexkapcsolatból nem csak kiveszek, hanem bizony adok is.. És szégyelljék magukat, hogy azzal bélyegeznek meg, hogy kihasználom a nőket! Nem használom ki őket! Hiszen élvezetet okozok a nőknek akikkel szexelek. Az élvezet pedig öröm. Az öröm pedig kölcsönös.


Miért mondják az, hogy kihasználom azokat a nőket akikkel lefekszem?

Miért nem lehet ezt elintézni annyival, hogy kölcsönösen örömet okozunk egymásnak, és kész?!


2018. febr. 17. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Olyankor mondják, amikor a nő szerelmes, a férfi nem, de lefekszik vele, tehát kihasználja.

Pláne, ha szegény nővel még el is hiteti közben, hogy szereti.

2018. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%

én se értem,tudják a nők hogy nem lessz házasság belőle,

az meg hogy bactok a nőnek is jó

2018. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert ők ezt nem élvezik, nincs benne öröm akkor se, ha egy kósza orgazmus esetleg összejött.
2018. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Mond ezt a fizetős k..rváknak. Nekik biztosan nem ez a véleményük.


És a csak testi vágyat, kielégülést nem kell egy lapra venni a hűű de nagy érzelmekkel, örömökkel hogy adok és kapok.

2018. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert sok nő, csak szerelemből és hosszú komoly kapcsolat reményében fekszik le. Vagy is, számára egyértelmű, hogy ez már biztos. Mi pasik meg ezt próbáljuk elhitetni, hogy így van, akkor is, ha csak 1-2 menetet akarunk.

Az egy más dolog, hogy kapcsolatban, nagyon szeretik és tudják is élvezni a szexet.

2018. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez így oké. Azzal én sem értek egyet, hogy egy szexkapcsolat vagy alkalmi csak egy férfinek lehet élvezetes. De vegyük már azt észre, hogy hányan akarnak szerelmet hazudni a szexért meg hányan ajánlanak fel csak szexet egy ismerkedés során, amit elvileg mindkét fél úgy kezdett, hogy párt keresnek...


Én pl sokat randizgattam és sosem volt kenyerem az egyéjszakás. Párt akartam. Ezt sokan nem tartották tiszteletben és elkezdődtek olyan ajánlattételek, hogy tefigyelj én nem akarok komoly kapcsolatot, de szexelhetnénk. Meg ha nem lett szex 3-4 randi után, akkor jaj, én nem így gondoltam, inkább hagyjuk. Itt ezekkel a patkányokkal van baj, nem azokkal, akik nyílt lapokkal megmondják, hogy te figyelj, nekem most komolyabb nem fér bele, ha így is ismerkednél velem, akkor folytassuk. Ez tiszta sor. De amit egyesek (a többség) csinálnak, az hányingerkeltő és szánalmas. És nem emberhez méltó.

2018. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mit nem élveznek? Ne viccelj már!


4- Miért kell ezt idekeverni? Nem kapcsolatról volt szó! :) ne ennyire korlátok közé szorítva nézd ezt a kérdést.


Egy férfi számára (legalábbis számomra és akikkel erről beszélgettem) sem jelent többet a kielégülés öröménél. Nem gyerekáldásról van szó. :)

2018. febr. 17. 17:30
 8/17 A kérdező kommentje:

Az alapvető dolog amit a hatos válaszoló ír.


A kérdés megfogalmazásra nem azokra az önámító nőkre, és hazug férfiakra gondoltam, akik férfiként kapcsolatot hazudnak a szexért, vagy nőként a kapcsolat reményében egyeznek bele a szexbe majd mártírt játszanak miután kiderült, hogy ez sosem fordul komolyra.


Csak és kizárólag tiszta lapokkal játszó férfiakra és nőkre gondoltam, akik tisztában vannak azzal amit tesznek. :)

2018. febr. 17. 17:34
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
A nőknek nagyjából az orgazmus pillanata öröm és kész, kihasználod azt, hogy nem tudnak épp racionálisan gondolkodni. Nyilván a gyengébb nők mennek csak bele egy szexkapcsolatba, vagy egyéjszakásba. Majdnem olyan, mint az a helyzet, amikor megerőszakolsz egy öntudatlan részeg nőt. Remélem a jövőben ezt is büntetni fogják, amit ti csináltok "kölcsönös örömszerzés" néven.
2018. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9- Nem hinném, hogy gyenge nő lenne aki szexkapcsolatba belemegy. Úgy beszélsz mintha a szex bűn lenne. És ennek tudatában reméled, hogy büntetni fogják azt amit örömszerzés címen csinálunk? Atyaég! Miről beszélsz? A megerőszakolós, öntudatlan részeg nős részt pedig válaszra sem méltatom..
2018. febr. 17. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!