Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves szűz nőként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz nőként érdemes még várnom az igazira, vagy jobb lenne elveszíteni valakivel aki csak szimpatikus?

Figyelt kérdés
Vékony, szép arcúnak mondott lány vagyok, teljesen normális természetű, mégis valahogy elkerül a kölcsönös szerelem. Ha részemről megvan a szerelem az plátóinal bizonyul. Kétszer voltam eddig igazán szerelmes, és egyik se volt viszonzott. Akiket meg én érdeklek ők nekem nem jönnek be valami miatt. Az idő meg csak halad én meg vágynék már az intimitás megélésére, de jobb lenne olyannal akivel mind ketten szeretjük egymást. De mi van ha ilyen csak mondjuk 5 év múlva lesz? Akkor addig maradjak ki a szexből? Vannak most is olyanok akiket érdeklek és van köztük aki szimpatikus de nem úgy. Érdemes lenne lefeküdnöm egy szimpatikus férfival akibe valamelyest megbízok? Más mit tenne a helyemben? Odaírjátok hogy férfi vagy nő írta a válaszát?

2019. júl. 19. 22:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, én 20 éves koromig húztam, aztán túlestem rajta egy normális ismeretlennel. Rá 10 hónapra igazán szerelmes lettem viszonzottam és örülök, hogy már nem voltam szűz.
2019. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó elveszteni csak azért, hogy elveszítsd.

F

2019. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Várj az igazira!

üdv!

(Egy 30 éves szűz férfi!)

2019. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Még van 60 éved megtalálni az igazit.

Addig igéníbe veheted pókhálótlanítási szolgáltatásomat

2019. júl. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sietsz valahova?
2019. júl. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"akibe valamelyest megbízok?"

Szerintem az elso szexnel a bizalom a legfontosabb. Szerelmi vaksagaban rengeteg no omlik arra meltatlan ferfi karjaiba, aki aztan nem vigyaz ra, nem tapintatos, nem kedves vele. En azt mondom, ha tenyleg ismersz olyan ferfit, aki eleg uriember egy ilyen feladathoz es mar tenyleg nagyon vagysz a testisegre, akkor meg lehet probalni. Ehhez persze kell egy olyan lelkivilag, hogy ne razzon meg nagyon, hogy ez most csak szex lesz.

Neked kell eldonteni, hogy tenyleg vagysz-e ennyire a szexre. Lehet jo elmeny attol, hogy nem vagy fulig szerelmes. :) Es akirol azt hiszed, hogy viszonozza az erzeseid az is atverhet...

2019. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg valami: es ha megtalalod az "igazit" szerinted az tenyleg orokre fog szolni? O lesz a ferjed? Semmi nem garantalja, hogy fel ev mulva nem fogtok szakitanai, aztan a kovetkozo baratoddal is ez lesz es csak a harmadik ember lesz tenyleg az igazi. Sajnos nem lehet tudni a jovot, a parkeresest nem lehet megtervezni. Lehet, hogy olyan peches leszel, hogy tenyleg csak egy honapot kellett volna varnod az "igazira", de lehet, hogy masfel evet. Es miert csak azt bannad meg, amit megtettel? Amit elszalasztottal azt is sajnalhatod kesobb. A jelenben hozz jo dontest, a jovo gondjait meg majd az akkori ened megoldja. :)
2019. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akkor feküdj le valakivel, ha úgy érzed, hogy nem fogod megbánni! Ez lehet szerelemből is, meg szimpátiából is.
2019. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked kell tudnod. Neked kell tudnod mit akarsz, evégre csak a te tested. Senki se tart fegyvert a fejedhez hogy meg kell tenned.


De ha véleményt akarsz, akkor elmondom az én álláspontom. Szerintem várj vele. Mondom ezt úgy, hogy rossz tapasztalataim vannak azzal hogy kapcsolatba veszítettem el. De az csak az ember miatt. Rosszul választottam. De mindegy. Ez az én sztorim. Én mindenesetre örülnék annak ha a lány várna rám az első alkalommal. De mint mondtam ez az én véleményem. Ezt az egészet neked kell eldöntened.


F/20

2019. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%

Megsugom, nincs olyan, hogy igazi. Vannak emberek, akikkel passzolsz, meg vannak olyanok, akikkel nem. Es ha passzoltok is, akkor is kb 80% az eselye annak, hogy 2-3 evnel nem fog tovabb tartani a kapcsolat.

En a helyedben lefekudnek egy szimpatikus sraccal. Ha o jobban szeret teged, mint te ot, az sem hatrany, legalabb oda fog rad figyelni. En most mar elkezdenem ugymond a "tapasztalatszerzest" legalabb, kesobb hasznos lesz, ha tudni fogod, hogy neked, illetve a ferfinek hogy jo.

En 3 eve vesztettem el a szuzessegem, es azert maradt meg pozitiv elmenykent, mert ereztem, hogy a srac odavan ertem, figyel ram, ovatos volt es romantikus. Tehat ha ugy erzed, hogy az a fiu szimpatikus, es megbizol benne, akkor szerintem jo lenne elso alkalomra.

24N

2019. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!