Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves szűz nőként érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves szűz nőként érdemes még várnom az igazira, vagy jobb lenne elveszíteni valakivel aki csak szimpatikus?

Figyelt kérdés
Vékony, szép arcúnak mondott lány vagyok, teljesen normális természetű, mégis valahogy elkerül a kölcsönös szerelem. Ha részemről megvan a szerelem az plátóinal bizonyul. Kétszer voltam eddig igazán szerelmes, és egyik se volt viszonzott. Akiket meg én érdeklek ők nekem nem jönnek be valami miatt. Az idő meg csak halad én meg vágynék már az intimitás megélésére, de jobb lenne olyannal akivel mind ketten szeretjük egymást. De mi van ha ilyen csak mondjuk 5 év múlva lesz? Akkor addig maradjak ki a szexből? Vannak most is olyanok akiket érdeklek és van köztük aki szimpatikus de nem úgy. Érdemes lenne lefeküdnöm egy szimpatikus férfival akibe valamelyest megbízok? Más mit tenne a helyemben? Odaírjátok hogy férfi vagy nő írta a válaszát?

2019. júl. 19. 22:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom a kérdésből, h hol van az ismerkedés, randizás. Csak két oldalt lehet látni, egyik oldalon, hogy vannak érdeklődők, másikon meg a szex. Akik érdeklődnek vagy szimpatikus, azokkal kellene ismerkedni, esélyt adni nekik, mert idővel megszeretheted őket. Ha mégsem, akkor jöhet a következő, ha igen, akkor jöhet a szex. Anno 25 voltam, párom 24, és 4 hónap után volt szex, addig csak randi (meg dry humping). Ő se volt tapasztalt előttem, 2 alkalma volt. Szóval 3 dolog a lényeg: Esély megadása, az "igazi" fogalmának elfelejtése, és kényszerből nem szexelni. 30f
2019. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%

Én is hasonló helyzetben vagyok kérdező. Én is megvárnám az "igazit", de szerintem tapasztalatszerzéssel nem kellene várni, elég egy szimpátia is, meg ha a fiú figyelmes veled és van vmi bizalom köztetek. Ehhez nem kell egy idegen pasi. Legalább megtapasztalod, hogy mi jó neked meg a másiknak, és ha jön majd vki, akivel kölcsönös a vonzalom, akkor egy gonddal kevesebb. Plusz attól, hogy vkivel kölcsönös a szerelem még lehet az ágyban nem fog tudni kielégíteni.

Én hajlok a 20-as véleménye felé.

22/N

2019. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is vártam vele. Megérte :)


F

2019. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!