Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az, ami a jelenlegi párodba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami a jelenlegi párodban megvan, amit megkapsz tőle, és úgy érzed, mástól nem tudnád megkapni?

Figyelt kérdés

Nem materiális dolgokra, hanem érzelmiekre gondolok. Számomra például a biztonság ilyen, senki mellett nem tudnám magam annyira biztonságban érezni, mint a párom mellett.

Persze tudom, hogy ez a "senki más" egy olyan általánosítás, aminek abban a tekintetben, hogy nem ismerem az összes embert nincs alapja, de mégis be tudja magának az ember nagyjából lőni, hogy a tapasztalatai alapján mi az, ami elég ritka ahhoz, hogy azt mondhassa, ez nem igazán van meg másban, nem kapnám meg mástól.

Tehát a kérdésem inkább erre reflektál, mintsem, hogy vitatkozzunk picit az általánosításról.



2019. júl. 20. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Tartsd magad a gondolatodhoz: amíg alaposan meg nem ismersz másik embert, addig nem tudhatod, hogy más mellett nem éreznéd-e ugyanezt a biztonságot, mint a jelenlegi partnerednél!

Nincs partnerem jelenleg. 31F

2019. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Az előre haladás.

A régebbi kapcsolataimban évekig csak lógtunk a semmiben, ha éppen nem húztak vissza. Mindig ment mindenkinél az ígérgetés, hogy majd ez meg az lesz, aztán persze semmi, mert lúzerek voltak ahhoz, hogy merjenek lépni. De vele úgy érzem haladunk együtt ötről a hatra, úgy érzem, nem hiába várok. Vele minden szép lassan, de biztosan halad a medrében.

2019. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Őszinte szerelem és boldogság. Egyszerűen nem tudom másképpen megmagyarázni. Tudom, hogy nekem ő a mindenem.
2019. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Hogy vele önmagam lehetek, és, hogy a fontos kérdésekben ugyanazt valljuk (házasság, családalapítás, politika, vallás, pénzügyek, környezetvédelem). Nem hiszem, hogy ezt bárki mással így meg tudnám élni.
2019. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Semmi nincs amit kitudnák emelni. Úgy egyben ahogy van, úgy kell külsőre, belsőre. Természetesen vannak hibái, mint nekem is, de teljesen elfogadjuk egymást.
2019. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Önmagam lehetek mellette. Nem vagyok egy egyszerű eset, sőt. Nem csak elfogadja a hibáimat, hanem ezekkel együtt is szeret, pedig van belőle bőven.

23/L

2019. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
A töltött káposztája. Olyan patent kápit csinál hogy olyan a világon nincs.
2019. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem akar megvaltoztatni es kifejezrtten szereti bennem azokat a dolgokat, amit masok megmosolyognak, nem ertenek, vagy egyenesen botranyosnak tartanak.
2019. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
55%

Hogy meg tudunk beszélni bármit egymással. Kényes témákat, nehéz helyzeteket, olyant ami sértheti a másikat... mindent. És mindig egy oldalon állunk, azt nézzük hogy jöhetnénk ebből ki együtt jól.


Szóval mellette őszinte lehetek, elmondhatom a gondjaim, a gondolataim. Barmi van együtt megbírkózunk vele.

2019. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A figyelem, még az egyenesség.
2019. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!