Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy erőteljes, határozott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erőteljes, határozott és szókimondó nővel tényleg csak egy még dominánsabb férfi tud bánni? A többi inkább elmenekül előle, mert nem tudják irányítani?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megfigyeléseim alapján arra a következtetésre jutottam, hogy ezek a nők papucs férfiakkal vannak kapcsolatban az esetek 90%-ban.

Két dudás egy csárdában effektus, ugye...

2019. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, de nem hiszem, hogy képes elviselni hosszú távon, a legtöbb férfinak ugyanis nem vonzóak a domináns nők, épp ellekezőleg a behódoló nők jönnek be nekik. Ezt talán Allan-Barbara Pease is leírta már.
2019. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én alárendelt vagyok alapból, de nagyon vonzanak a domináns nők. Kicsit kihívás is számomra a személyiségük.

Munka vonatkoztatásban érdekes módon, amikor egy domináns személy mellett voltam, a személyiségemből adódóan én bizonyos mértékben fékeztem, ellenben pedig én tőle tanultam egy bizonyos mértékű önbizalmat.

Szóval szerintem megállja a helyét az a mondás, hogy "Két dudás egy csárdában nem fér el", mert két domináns egymással csak majdnem mindig pankrációzna. Ellenben egy domináns vs. alárendelt nem minden esetben csak az alárendelt kikészítéséből állhat, így esélyes lehet egy tartósabb kapcsolatra.

2019. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"A többi inkább elmenekül előle, mert nem tudják irányítani?"

Vagy csak nem akarjak, hogy oket iranyitsak... Nem lehetseges, hogy amit o szokimondasnak gondol az egyszeruen tapintatlansag? Amit hatarozottsagnak az alkalmazkodasra valo keptelenseg? Amit eroteljessegnek az lobbanekonysag? Nekem az a megfigyelesem, hogy a nagyon karakan nok szeretik szepiteni a valosagot es valojaban nem tul kellemes tarsasagok. Szerintem egy igazan eros nonek nem kell minden pillanatban fitogtatnia az erejet "szokimondassal".

Politikailag korrekt mentegetozes es ha kell elhatarolodas sajat magamtol: az a ferfi is gyanus es nem kernek belole, aki a szokimondasat erenynek tartja. Az is nagy esellyel csak faragatlan es meg buszke is ra, hogy nincs tekintettel masok erzeseire.

2019. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!