Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismerősökből barátság, kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősökből barátság, kapcsolat?

Figyelt kérdés
1 éve ismerjük egymást,de csak szimpla ismerősi státuszban vagyunk, néha találkozunk 1-2 havonta közös baráti társaság által,ilyenkor elbeszélgetünk. Eleinte egy munkahelyen dolgoztunk,akkor elég sokat találkoztunk ebből adódóan,majd munkahelyet váltott. Üzenetben ritkán beszélünk,akkor is én írok neki. Hogy kerülhetnék hozzá közelebb? Nekem nagyon tetszik, ő nem tudom hogy viszonyul hozzám,de talán én sem vagyok számára közömbös.
2019. júl. 23. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva a fél karomat odaadnám egy ilyen jellegű ismerkedésért, a lehető legjobb! Bár ha csak egyoldalú, akkor felejtős... Ha viszonylag rendszeresen találkoztok, beszélgettek (még ha ritkán is), dobj fel valami olyan témát, amiből esetleg közös program alakulhat ki.
2019. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem a konkrét eset nem úgy tűnik, mintha haverságnál jobban érdekelnéd. Főleg, hogy csak te írsz rá, már abból is.
2019. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!