Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális, pszichés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális, pszichés és testi zavaroktól mentes érett, felelős, elköteleződésre vágyó 40 körüli férfit találni?

Figyelt kérdés
Aki már levált az anyjáról, kigyógyult az exekből, gyereket és családot szeretne és tisztelettel valamint nyitottsággal közelít, nem hazudozik, nem kavar a háttérben és nem csal meg? Aki megtalálta már a másik felét és tényleg boldog párkapcsolatban él, adna tippeket, hogy neki hogy sikerült?
2019. júl. 24. 11:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen már házas. Általában aki ebben a korban még egyedül van, annak megvan az oka. Ahogy valószínűleg nálad is. Próbálj kompromisszumra törekedni.
2019. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Itt vagyok, de csak akkor ha szeretnél még közös gyermeket!

Különben nem te vagy akit keresek :)

2019. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Annyi mindent felsoroltál, hogy így lista alapján felesleges elindulnod keresgélni....


ne egy bevásárlólista alapján keresgélj.


a legtöbb ember ismerkedésnél csupa szépet és jót állít magáról, hogy ez mind igaz e az idővel derül csak ki, és , hogy valaki fixen mit szeretne az majd összeköltözés után, addig semmi sem biztos, és ha ő normális is a véleménye neki is változhat...miattad

2019. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyereket meg családot szeretne, egészséges lelkületű stb. (és még jól is néz ki), akkor az negyven éves korára már rég elkelt.
2019. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%

#14:

Vagy éppen elhagyták, mert az emberek szeretik összekeverni a megbízhatóságot és a kiszámíthatóságot az unalmassal!

2019. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
25%

Gyerekek ez a sztereotípiák gyűjtőhelye úgy látom. Ugyanezt keresem nagyjából, viszont a) p.csak találnak be b) azonnal minden közös, a tárca is c) megcsal. Pszichés zavartól mentes embereket ma már nem nagyon találni, a mértéke nem mindegy.


36f

2019. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%

A kérdésedet egyben meg is válaszoltad.

42 éves elvált férfiként már soha nem leszek olyan naív és szerelmes mint 15 évvel ezelőtt voltam. Szerettem a feleségemet, mégis mást választott és lehúzta a WC-n az addigi életünket. Nem tudom elképzelni, hogy mindezek után újra összeköltözzek egy nővel, mert egyszerűen nem hinnék neki és nem akarom hazugságban élni az életemet.

Nincs családom, talán ez lehet az egyetlen dolog ami miatt újrakezdeném, de ehhez sem kell feltétlenül együtt élni a mai világban.

A párkapcsolat lényege, hogy a partnereddel jobban érezzed magad mint egyedül és ez nálam nem működik. Keresem a nők társaságát, lenne is barátnő jelölt, de nem akarok egy partnernél leragadni és nem akarok hazudozni sem.

Régen utáltam egyedül aludni, most ezt igénylem.

Sok elvált férfi van az ismerőseim között és annyit tudok mondani, hogy nő legyen a talpán aki elviseli azt, amit az exek hagytak maguk után. Kevés kivételtől eltekintve mind nőgyűlölő lett, a keresetük fennmaradó részét arra költik, hogy ne emlékezzenek. Megtakarításuk nincs ahogy életcéljuk sem.

Kiégtek.....

2019. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%
# 16: Teljes mértékben egyetértek az utolsóval. A keresett kategóriában szinte kizárt, hogy pszichés zavartól mentes férfit találj, de valóban fontos a mértéke, illetve a jellege a zavarnak. Vannak olyan személyiségzavarok, amikkel bőven lehet együtt élni - kellő empátival, toleranciával, konfliktuskezelési készséggel. Szóval ez a társon is múlik... tökéletes férfi nincs. Olyan van, akit el tudsz fogadni a hibáival együtt, képes vagy kihozni belőle a legjobbat - vagy pontosabban fogalmazva képesek vagytok kihozni egymásból a legjobbat. Elköteleződésre pedig akkor fog vágyni, ha olyan a partner... mindenki olyan kapcsolatot szeretne, amiben jól érzi magát, te is, de hidd el, a férfiak is! A boldog párkapcsolat két emberen múlik. Szóval én azt tanácsolom, kicsit legyél nyitottabb, elfogadóbb. Igen, vannak súlyos személyiségzavarok, amik kapcsolatra alkalmatlanná tesznek egy férfit. Jól teszed, ha őket kerülöd. De attól, hogy valakinek vannak enyhébb pszichés problémái - de ezeket belátja és törekszik a fejlődésre -, akkor egy érzelmileg támogató kapcsolatban ezek simán megszűnhetnek. Ha valaki 40 éves kora körül még egyedül van, az biztos, hogy sérült már. Nem fogsz olyat találni, aki minden téren a topon van és pont rád vár, hogy családot alapítson veled. Odáig el kell jutni...
2019. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mármint a 16-ossal értek egyet. De mások is hasonlókat írtak...
2019. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok és egy kommentben válaszolok. Nem , nem vagyok csúnya és nem hiszen túlságosan magasra emelem a mércét az által, hogy az kérem, h ne hazugságra és átverésre épüljön egy kapcsolat. És igen, szeretnék még gyereket
2019. júl. 24. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!