Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideális pasi számotokra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én is ideális akarok lenni valakinek, és teljesen olyanná akarok változni, mint amit a társadalom elvár.

2019. júl. 24. 14:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Legyen magas az IQ-d, tudj választékosan és tartalmasan beszélgetni bármilyen témáról, legyen komoly önismereted.

Emellett átlagosan jóképű (inkább karakteres arc, mint szépfiús), 180 körüli magasság, átlagos, vagy attól valamilyen irányban nem túlságosan drasztikusan eltérő testalkat (+-10-15 kg nem gáz), ne legyél kigyúrt lufi, legyen valamennyi hajad (ne a nullásgép legyen a fodrászod). Ne legyél teletetoválva (egy-két kisebb tetkó még elmegy, de nem rajongok érte.) Valamennyire adj a megjelenésedre, de ne legyen ez központi kérdés számodra - a szépítkezést hagyd meg a párodnak, és értékeld is! :)

Lehetőleg legyen diplomád, de minimum érettségid, valamilyen munkád, amit szeretsz, valami értelmes hobbid, amit imádsz, érdeklődési köröd. Semmiképp ne legyél kormánypárti, pláne szélsőjobbos.

Legyél figyelmes, törődő, empatikus, törekedj a problémák közös megoldására. Ha valami zavar, tudj róla beszélni nyíltan, de nem vádlón, veszekedve. Igényeld a közös programokat, társaságban is, de lehessen veled kettesben is minőségi időt tölteni. Legyenek saját barátaid, legalább egy. Ne akarj egyfolytában a pároddal lenni, legyen saját életed is, de ne is hanyagold el a párod - legyen arányban az együtt és külön töltött idő.

Ne legyél féltékeny, maximum egy icipicit. Ne akard korlátozni a párod, örülj a sikereinek.

Legyen elég magas szexuális kultúrád, törődj a partnerrel az ágyban, ismerd az előjátékot, és ne hidd azt, hogy a szex a hálószobában kezdődik. Tudj bókolni, udvarolni x év után is, ha nem is folyamatosan, de legalább néha-néha.

Ha megtetszik valaki más, legyen önuralmad, rendezd magadban és törekedj arra, hogy a felgyülemlett szexuális energiáidat a kapcsolatodban kamatoztasd.

Legyél önálló, tudj megfőzni pár kaját, elindítani a mosógépet. A házimunkára ne úgy tekints, hogy az a nő dolga és ne is úgy, hogy ha valamit csinálsz a ház körül, azzal segítesz a nőnek, hanem úgy, hogy megcsinálsz valamit, ami a te dolgod IS.

Ha valamilyen problémád van, elmondhatod, de ne panaszkodj hónapokig, évekig, hanem változtass a helyzeteden. Ne szégyellj sírni, ha van rá nyomós okod. Ha a párodnak van problémája, hallgasd meg, érezz vele együtt, ne kezdj el tanácsokat osztogatni, ne akard megoldani helyette, csak legyél a támasza. Ha segítséget kér, akkor segíts.

Legyél jó apa, törődj a gyereke(i)del, törekedj rá, hogy meglegyen mindenük, és ez alatt nem az anyagiakat értem elsősorban.

SZÁMOMRA ilyen az ideális férfi. Másnak meg lehet, hogy másmilyen.

2019. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11: És mit tehet például az, aki annyira kopaszodik, hogy a nulláson kívül nem sok miden áll jól neki?
2019. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

# 12: Mostanában mindenki erre hivatkozik. Hangsúlyozom, az ÉN ízlésem szerint sokkal jobb a kopaszodás, mint a tarkopasz golyófej. De ez én vagyok. Sok nőnek bejön a tarkopasz. Nekem nagyon nem. Az a férfi, aki nekem legutóbb külsőre rettenetesen tetszett, a feje búbján tök kopasz volt és csak kétoldalt volt haja. Jól állt neki, az arcához és főleg a mosolyához. :)

Más nők meg másképp gondolják, szóval miattam senki ne változtassa meg a frizuráját. :)

2019. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
Legyen izmos, jokepu, 185+ cm magas. Huseges, vicces, udvarias stb
2019. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem jöttél rá meg,nem az számít,mit mondanak, (vagyis,hogy mit szeretnének), hanem hogy ki dumálja meg őket a leginkább. Az lehet akármilyen ronda!
2019. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Egy nagy faxu, pénzes, adonisz terminátor legyél és alázzd a nőket, ahol éred. :D
2019. aug. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Ja, és csak úgy mellékesen elmondanám, ha már lepontoztak, hogy azért tetszett meg, mert elkezdtünk kommunikálni és megfogott a jelleme, majd azzal együtt a külseje.

Szimplán a külsejétől nem voltam elájulva.

10-es voltam!

2019. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

15ös jól mondja. Ha nekik akarsz megfelelni, nem fogsz. Soha nem fogsz, mert nem vagy fehér herceg (sem fekete), s nem is létezik ilyen. Szóval ezt mi az ideális számukra? Nincs, nem is lesz. Ha betudod csapni, ledumálni, összehazudozni fűt fát, amit éppen hallani akar, akkor az az ideális (ideiglenesen). Azt mikor felnőnek (35+körül) akkor már a pénz kezd el számítani.

32f

2019. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az ideális, aki mágnesként vonz.

Megvan a szexuális vonzalom köztünk, és az összhang is. Értem ez alatt, vevők vagyunk egymás poénjaira, egy rugóra jár az agyunk, de komolyan is tudunk beszélgetni.

Egyszer már megtaláltam ezt a személyt. Amúgy egy elég magas, mély hangú, laza hapsi, nekem mindig is az ilyenek voltak a gyengéim.

2019. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

Az ideális pasi a nőknek pont ellentétes tulajdonásgokkal rendelkezik, mint amiket a legtöbb fel szokott sorolni.

Tehát: a "kedves, törödő, udvarias, értelmes, okos stb" felsorolást el lehet felejteni.

Legyél rámenős, kicsit bunkó, ne akard mindenáron az adott nőt, érezze rajtad, hogy te amúgy (szinte) bárkit megkaphatsz. Magyarán ne mutass felé túlzott érdeklődést. Inkább legyél passzívabb és jobban fogsz kelleni neki.

Legyen egzisztenciád = normális fizetés/ az elegendőnél több bevétel.

Legyen saját házad/lakásod, de legalábbis ne otthon élj.

Rendelkezz normálisabb autóval = ne valamilyen lepukkant Suzukival járj.

Járj edzeni, legyél izmos (ez most nagyon nagy divat lett). Ha nem edzesz akkor igénytelennek fognak gondolni.

2019. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!