Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A félénk, alacsony, csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénk, alacsony, csúnya, anyukám pici típusú férfiak tényleg ennyire válogatnak?

Figyelt kérdés

Tomi haverom szerintem csúnya gyerek és alacsony is, 160 centi kB. 36 éves és egy barátnője sem volt, szerintem szűz még, hiszen csak a legjobb, legszebb nőket tartja vonzónak, volt már hogy átlagos lány adott volna neki esélyt, de úgy elhajtotta mint a sicc.

Ez mennyire jellemző az ilyen férfiak körében?


2019. júl. 24. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Létezik, előfordul, ismerek ilyen férfit, aki alacsony, nem jó képű, sörhasú és mellé még nevetséges is, mégis a 10-20 évvel fiatalabb, kimondottan vonzó nőknél akar sikert.



Viszont a fordítottja sokkal inkább jellemző: jóképű, sportos, normális, kedvelhető kollégám kb csak 165 cm lehet és szemmel láthatóan nagy hátránnyal indul az átlagos nőknél.



Egyébként meg nemtől független jelenség ez, 40+ nagyon kövér kolléganőnek csak a 20 - max 30 éves kockahasú, jóképű, legalább 190 centis férfi méltó.


Mindenki úgy keres és válaazt, ahogy akar a saját felelőssége.

2019. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Nők nem nagyon tudnak a saját szintjük felett választani, mert a férfiak 90%-a kiesne.
2019. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Én csak olyan nőt "hajtottam el" finoman, aki ránézésre 130 kilós, igénytelen volt. Hála istennek ők még nem az "átlag csaj".
2019. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
#12 te a lányokat szereted, ugye? :)
2019. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
nem, barátom is van. de te biztos g eci ronda vagy. :D
2019. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerencsére jóképű vagyok, viszont aki szerint a másik nem 10szer a szintje alatt van, annak vagy valamilyen defektje van vagy pedig elfogult.

Jóindulatúan feltételeztem, hogy csak elfogult vagy, mert lány létedre a lányokat szereted (amivel amúgy semmi gond), de úgy látszik, hogy g eci sötét vagy. :D

2019. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére nem vagyok. Kevés nálam intelligensebb embert ismerek. ;)
2019. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!