Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek hozzám hasonló aggszűz, aki számára a nők már egy teljesen más fajt képeznek, annyira nem vagytok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok, életemben nem csókolóztam, de ma már el se tudom képzelni, hogy nővel bármilyen szintű interakciót bonyolítsak le. Mondjuk nem is dolgozom még (egyetemre járok), de jelenleg se vagyok kapcsolatban egy nővel még szimpla szóváltás szintjén sem. Persze, ha valami ügyet kell intézni, akkor látom őket, meg olykor kommunikálok velük, de legtöbbször ügyet se vetek rájuk (hideg közöny) és sokszor a szemükbe se nézek, mert már annyira elidegenedtem tőlük. Van köztetek hozzám hasonló?

2019. júl. 26. 00:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy okos, minek mentél egyetemre?
2019. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11: Mert más lehetőségem nem lenne az elhelyezkedésre, hiszen fizikailag gyenge vagyok, a szemem is rossz így a szakmunkát/gyári munkát nem bírnám, nem is lennék rá alkalmas.
2019. júl. 26. 12:24
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
És milyen szakmád lesz, ha elvégezted?
2019. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
En 35 evesen remete eletet elek kulfoldon, jo messze.
2019. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!