Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan oldal, ahol névtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal, ahol névtelenül, kép nélkül kiírhatja az ember a problémáját, esetleg hasonló peches emberekkel írhat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy szinte minden ismerősömnek van párja, csak egy jó ideje én nem találok senkit és rám se talál senki. Senkit se érdeklek, senkinek se kellek, pedig volt már barátnőm, most mégis úgy érzem mintha egy szűz, vesztes, vígjátékba illő srác lennék, aki egyedül marad örökre. Senkinek se mutatom, a büszkeség nem hagyja, de időnként jól esne nekem is egy lányt szeretni, viszont szeretve lenni. Érezni, hogy összetartozunk. Idővel együtt élni, gyerekeket csinálni blablabla... Kösz, hogy elolvastad, jó érzés kiírni, amit az életben kimondani, kimutatni nem szabad, nem lehet.

2019. júl. 18. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Én szeretlek!
2019. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem csoda, hogy nincs senkid. Átvered az olvasót, mert a kérdésednek ahhoz, amit alatta leírtál, lényegében nincs köze. Egy sunyi, aljas kis energiavámpír vagy.
2019. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőt is szeretem... Fogalmam sincs kik vagytok.. De vibrál...
2019. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezed ezt egy olyan oldalon, ahol névtelenül, kép nélkül kiírhatja az ember a problémáját, esetleg hasonló peches emberekkel beszélgethet.


...? Tényleg nem egyértelmű a válasz?

2019. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is lehetnél... Én tudnám őt szeretni, ha hagyná, de csak barátok vagyunk, és nem értem, hogy nem látja, hogy én vagyok az egyetlen, aki megérti őt. :(
2019. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A felnőtt párkapcsolatok részleg már kicsit túl csordul a negatív érzelmektől és mindenkinek a fülén jön ki a szegény kicsi én imidzs de az emberek kategória ilyen ingyenes lelkisegély jelleggel működött még pár éve mikor arra jártam. Irritálóan mindenki mindent megért és támogat. Legalábbis nekem sok volt a nyál de szerintem te élveznéd ha még mindig ilyen a banda. Egy próbát megér.
2019. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsetlen lúzer... felnőtt ember vagy! Szedjél már össze egy ... csajt!
2019. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy naplót.

Mármint halál komolyan. Én vettem egy kis A5-ös Moleskin noteszt, és elkezdtem kiírni magamból a nyűgjeimet, bajaimat, csomót segít.

2019. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gondolkodásmódod beteges! Tanulj asszertivitást, és foglalkozz önfejlesztéssel meg pszichológiával!
2019. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!