Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők több órát beletesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők több órát beletesznek az öltözködésbe és a sminkelésbe, hogy jobbnak "tűnjenek", akkor a himneműeknek miért nincsen valami hasonló gyors megoldás?

Figyelt kérdés

lehet mondani, hogy az alkohol, mert attól gátlástalanabb lesz az ember, de én már igy 30 évesen nem tudok berúgni, csak rosszul vagyok...


Ha önbizalmat akarok szerezni, az vagy van alapból, vagy sok sok év kínkeserves horror munka, hogy gyökerestől megváltozzon az ember, hogy aztán egy buliban majd valamikor 40 éves kora felé haza tudjon vinni lányokat, akik annyit tettek le az asztalra, hogy a serdülőkor meghozta a nőiességüket illetve otthon sminkeltek és ruhákat válogattak....asszem ez utóbbiakban kevés a felelősségvállalás és a küzdelem.


2019. júl. 8. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
94%

Várjál... Azt mondod, hogy a nők TÖBB ÓRÁT beletesznek a dologba... aztán meg azt, hogy a férfiaknak is kéne GYORS megoldás...


Ez nem ellentmondás? A több óra mióta gyors?? :D


Amúgy a férfiaknak is meg van erre a lehetősége: amíg a nő "órákon át" szépítkezik, addig te menj el egy fordászhoz, borotválkozz meg, kezdj el edzeni, hogy a testalkatod is jobb legyen, vegyél a testalkatodhoz illő ruhákat, cipőket, kiegészítőket, és így tovább... Sokkal nagyobb lesz az önbizalmad, ha jól fogsz kinézni és jól fogod érezni magad a saját bőrödben. De ez neked is több órás munka, mint a nőknek!

2019. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:

több órás munka, hogy ki legyek gyúrva?


WOW


szerintem te nem érzed az ellentmondást


a sportos kinézet több ÉVES munka...és hát nem kevés pénz és az egész életem átszervezése


ahhoz képest MAXIMUM pár órás szépítkezés nem egy nagy áldozat

2019. júl. 8. 20:34
 3/79 anonim ***** válasza:
92%

Te nem unod még ezt a süket dumát a felelősségvállalásról? Miért kéne egy nőnek azért felelősséget vállalnia, hogy téged pókához juttat?

Te miben is vállalsz felelősséget? Mondjuk a saját életedért?

2019. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:

a felelősségvállalás lepasszolásában a nők a mesterek....nemhiába sok nő életfilozófiája, hogy "hát a pasi dolga....majd a pasi megoldja"


és ő mit old meg?


Ja csak várja hogy majd a külsejével meg a többi nő befeketítésével majd hozzájut a vágyott pasihoz.

2019. júl. 8. 20:36
 5/79 anonim ***** válasza:
89%

Válogass ruhát otthon, aztán sminkelj! Attól biztos lesz neked is pasid, bammeg! Gyúrni se kell.


50 ezerért elmondom, miért nincs csajod, és mit kell tenni, hogy legyen.

2019. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:

én miben vállalok felelősséget?


abban, hogy odamegyek nőkhöz, akik lehet, hogy aggresszivan ellökdkösnek, vagy odajön a csürhéjük és még azok is megaláznak....nagyon szörnyü dolgok történhetnek, amikor az ember egy nőhöz odamegy.


Persze állítólag jó dolgok is történhetnek.....ja csak eleget kell próbálkozni....

2019. júl. 8. 20:37
 7/79 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk én egyáltalán nem sminkelek, szóval a több óra ilyen szepontból nem játszik.

Sportolni szoktam napi minimum fél, maximum két órát. Ajánlom neked is.

Alkohol? Ne viccelj. A nők 99% az őszintén magabiztos pasikat kedveli, ha neked be kell rúgnod ehhez, akkor a legtöbbünknél esélytelen vagy - legalábbis bármi komolyra.

Mi, nők, is teszünk az alakunkért és a külsőnkért. Egy 120 kg-s nő hiába sminkel és válogatja a ruháit, karcsúbb nem lesz.

Amúgy javíts ki, ha tévedek, de a férfiak is válogatnak ruhákat, legalábbis ha stílusosak akarnak lenni.


21/L

2019. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

aha....aha...


csak a konditeremben minden nő azt hiszi, hogy ő SPORTOS, mert felvett egy feszülős tréning ruhát



bezzeg ha egy vézna gyerek vesz fel izompólót akkor kiröhögik....


nem kevés vékony lány van, akinek SEMMIT nem kellett tenni azért, hogy 50 kiló legyen.

2019. júl. 8. 20:39
 9/79 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan így van! Smink, ruha, aztán szétett lábbal kifekszek a főtérre, majd valaki arra jár, és telefröcsköl. Életem fő célja. Semmit se kell tenni érte. De ha csak egy szál pina lenne egy forgalmas helyen, nő nélkül, semmi más, csak a szemérem test és a hüvely, a férfiak arra is úgy mennènek, mint s2arra a legyek.
2019. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
akárcsak a nők a top pasikra... ;) ott nem probléma hogy osztozni kell meg sorbanállni
2019. júl. 8. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!